Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lányom bulizni szeretn...

14 éves lányom bulizni szeretne menni. Engedjem vagy tiltsam?

Figyelt kérdés
Megbízható, jól nevelt lány, sosincs gond vele. Viszont nem tudom eldönteni, hogy elengedjem vagy ne. Van egy kocsma, ami olyasmi diszkó, 16 év körüliek vannak általában. Apró város, mindenki ismer mindenkit, veszély igazából nem fenyegetné, de nagyon hezitálok.

2017. szept. 22. 20:46
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
A hely eredetileg kocsma, de diszkónak működik. Tehát kocsmához igazából nincs sok köze. Az elég fiatal közösség van csak ott. Pedofilok nincsenek ott, többször jártam ott. Jól ismerem a helyet. Igazából itt nincs se mozi, semmi, csak nyáron fagyizni lehet.
2017. szept. 22. 21:03
 12/41 anonim ***** válasza:
65%

Én nem engedném, szerintem a kocsmázás-diszkózás még igen korai.

40/N

2017. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
75%
Te már eldöntötted hogy engeded, nem értem miért tetted fel a kérdést. Engedd, de az esetleges következményeket is vállald.
2017. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
79%
Engedd foleg ha a baratai is mennek. En is 14 vagyok, az en barati korombol akit nem emgednek el azok ugy oldjak meg hogy "ott alszok XYnal kene penz kajara mert a KFCben vacsorazunk" aztan lights offra mennek igazabol, a penzt meg a jegyre kolti. Ki tud jatszani ha akar. Felesleges eltiltani. Barati tarsasaggal elengednem, egyedul biztosan nem.
2017. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
35%
Semmi keresnivalója ilyen helyen egy porbafingónak. Ha tetszik, ha nem. Ès nem minden szülőt lehet ám hülyének nézni. Én biztos nem engedném a másnál alvást sem.
2017. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó, lights offra? Szóval okiratot is hamisítanak? Merthogy az 16+ rendezvény...


Ha za én gyerekem ilyeneket csinálna két akkora pofont kapna hogy többet eszébe se jutna hazudni meg ellógni meg játszani a nagykislány/kisfiút. Az mellékes hogy lehetősége se lenne, mert a társasági élete az iskolai szünetekre korlátozódnak, hoznám-vinném.

2017. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
57%
Utolso nem engeded a masnal alvast? Van gyereked? Nem szeretnelek megbantani de ma mar az elsosok (altalanos iskola) is ottalszanak egymasnal. Nem meg hogy a 14 evesek.
2017. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
91%
#16 nem hamisitanak, nem kernek iratokat ilyen rendezvenyeken.
2017. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
41%

Ugye te vagy a lány? A szülők nem a gyakori alapján döntenek.

Amúgy nem engedném el, kicsi még hozzá 14 évesen.

2017. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
60%

Írtad, hogy 16 évesek vannak ott.

Akkor neki ez még korai.

Majd 16 évesen.

2017. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!