Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek az még beleférne, hogy...

Nektek az még beleférne, hogy évek óta nevelitek a férjetek előző kapcsolatából született gyerekét és három közös gyereketeket és kiderülne, hogy anyósotok lakást vesz a volt nőnek?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a gyerekük velünk lakik. Úgy, hogy a legkisebb gyerek 6 hónapos korától dolgoztok. Úgy, hogy a nagyobb kettővel sem tudtatok sokáig otthon lenni. Jogosan érzem magam megbántva? Jogos, hogy ez már tényleg sok?
2017. szept. 28. 01:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
53%

És az anyósodnak mégis mi köze ahhoz, hogy meddig tudtál otthon lenni a gyerekeiddel?

A férjeddel közösen kell eltartanotok őket és eleve előre mérlegelni, hogy beleférnek-e.

Én biztos hogy nem vállaltam volna 1 gyereket se, ha olyan szar a helyzetünk, hogy rohannom kell vissza dolgozni pár hónapon belül.

És így bevállalni hármat is...


Egyébként nem zavarna. Anyósom se ránk szórja a pénzét, de nem is apellálunk rá.

2017. szept. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt igaza van azoknak akik azt írják hogy semmi közöd hozzá kire költi anyósod a pénzét. Másrészt valóban sértő rád nézve hogy az exet támogatja. Hiszen a fiának mégsem kellett vagy rosszabb esetben az ex dobta ki és ő mégis ragaszkodik hozzá. Az ilyen szintű kapcsolattartás olyan mintha az anyós reménykedne hogy még összejönnek vagy őt tekintené a menyének, esetleg ellened sztrájkolna.

Megértem hogy rosszul esik, de a legjobb amit tehetsz hogy nem foglalkozol vele. Örülj neki hogy te nem szorulsz arra hogy az anyós vegyen nektek házat/lakást.

Az mondjuk tény hogy ha ennyi gyereket vállaltatok akkor előre át kellett volna gondolni hogy mennyire fogjátok bírni.

2017. szept. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 anonim ***** válasza:
82%
Én el tudom képzelni, hogy anyós azért vesz lakást áz unokái anyjának, hogy az kérvènyezhesse a gyereke nála való elhelyezését és stabil legyen anyagilag.
2017. szept. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/111 anonim ***** válasza:
75%

Nem csak az anyósa. A férje édesanyja és négy gyerek nagymamája. Anyaként nem tudom elfogadni, hogy egy "kívülállót" ilyen mértékben támogasson, ha a saját vérszerinti családját nem segíti semmivel.


Nem vagyok az a megjátszós típus. Hozzám többé nem kéne jönnie, és lehet jópofizni az exfeleséggel, ahogy jól esik.

Nem, nem a lakás értéke, a pénz vagy az örökség miatt. Hanem azért, mert nyilvánvalóan őt jobban szereti, mint a kérdező családját, a fiát és az unokáit.

2017. szept. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/111 anonim ***** válasza:
56%

Az, hogy hány gyereket és milyen munkamegosztásban neveltek, rád és a férjedre tartozik. Ha neked teher, a férjeddel beszéld meg, tőle kérj segítséget.


Szerintem sem normális, de sajnos van ilyen. Nagypapám egy olyan nőre íratta a házát, akit halála előtt 4 hónappal ismert meg.... Az ő pénze, ő dolgozott meg érte.

2017. szept. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 anonim ***** válasza:
91%
Nem ismerem az anyagi helyzeteket és a történetet, de ha azért volt nálatok, mert nem volt eddig olyan az ex helyzete, hogy magához vegye a gyerekét, akkor arra gyanakodnék, hogy ezért kap lakást.
2017. szept. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 A kérdező kommentje:
Nem azért van nálunk. Eleinte a férjem szülei nevelték, de ők már nem bírták, ezért került hozzánk. Az anyukája kb. 2 éves koráig nevelte, addig anyósoméknál lakott ő is. 2 gyerekünk volt, szerettünk volna egy harmadikat, aki tartós betegséggel született. Időközben pedig hozzánk került az első gyermek is.
2017. szept. 28. 08:54
 18/111 A kérdező kommentje:
Pont ez a gondom nekem is. Hogy őt jobban szereti. Vagy inkább az, hogy őt szereti, engem és a gyerekeket nem. Olyan mintha még mindig ő lenne anyósom szerint a férjem felesége.
2017. szept. 28. 09:00
 19/111 anonim ***** válasza:
97%
Így van, kérdező. Őt szereti, téged nem. Van ilyen. Attól, hogy valaki rokon lesz, nem kell szeretni. Mondom, apám új feleségét se szerették a szülei, anyám volt a mindenük. Pedig ha nem balhézott emiatt, nagyon kedves rendes nő volt. Mégsem szerették. A szeretet vagy van, vagy nincs. Fogadd el és ne foglalkozz vele többet
2017. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/111 A kérdező kommentje:
Nem tudom nektek hogy esne, ha egy ilyen kapcsolatban lennétek, ahol ennyire jelen van a volt nő... Ha vele élne a gyerek, az más lenne. De így?
2017. szept. 28. 09:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!