Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Anyósom" folyamatosan piszkál...

"Anyósom" folyamatosan piszkál a súlyom miatt. Hogy állítsam le? 21L

Figyelt kérdés

4 éve ismerjük egymást, rajta van egy kis súlyfelesleg, engem ez nem zavar, én sem piszkálom őt.

Én egy 45 kg-os lány vagyok, lehet, hogy anorexiás, nem merem ezt kijelenteni. A lényeg, hogy folyamatosan kövérnek látom magam, én akarok lenni a legvékonyabb, ha már fél kilóval többet mutat a mérleg kikészülök. 5 kg-ot le szeretnék fogyni, de nehezen megy nagyon. Rengeteget is sportolok pedig, és a max kalória amit megeszek az 1200 (de akkor nagyon elengedtem magam, inkább 800 körül szokott lenni, jobb napokon 500 se) Mondhat nekem bárki bármit, sajnos én akkor sem azt látom a tükörben amit szeretnék, rendesen sírok egy csomószor ez miatt. Nagyon nagyon ritkán, ha sokat ettem akkor hánytatom is magam (havi 1-2 alkalom csak) A bajom az, hogy anyósommal dolgozom, és az ő barátaival, mind 40-50 évesek. Folyamatosan szekálnak, hogy egyek ezt, azt, én sosem eszem...stb. Nem akarom, hogy kitudódjon, hogy nekem ez a "bajom". Mivel tudnám azt a látszatot kelteni, hogy eszek? Mostanában ki szoktam tenni egy háztartási kekszes zacskót asztalomra, abból megeszek 4-5 darabot ha a közelemben vannak. Valami tipp? Tényleg nem akarom, hogy rám szálljanak ez miatt, azt pláne nem, hogy rájöjjenek.


2017. okt. 18. 14:03
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
85%

anorexiás vagy és látják rajtad.

háztartási keksz?...

menj el egy orvoshoz

2017. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem meg a 163 cm-hez bőven jó a 45 kg. Köze sincs az anorexiához.
2017. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 Libers Pertz ***** válasza:
85%
Úgy voltam vele, hogy most jól kiosztalak, de közben rájöttem, hogy menthetetlen vagy. Menthetetlenül ostoba.
2017. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogynod kellene, hanem izmosodnod. Anélkül lehetsz akármilyen gebe, nem leszel elégedett a tükörképeddel.
2017. okt. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
90%
163 centihez 45 kiló? Te mekkora ruhákat hordasz? Én veled egy magas vagyok, csak 56 kiló, de még így is bőven a S-es méretet viselem. Honnan fogysz még 5 kilót le? A ciklusod rendben van egyáltalán?
2017. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
82%
Beteg vagy, orvosra van szükséged! Mások is látják rajtad hogy, beteg vagy, csak szépen nem tudják elmondani, vagy te nem akarod mrgérteni! Ha ugye folytatod, kórházba kerülsz és meghalhatsz! Nagyon vékony vagy, értékelési gondod van, és.most kell mérlegelned: vagy el mész orvoshoz, rendejössz, és felépülsz, vagy tovább folytatod ezt, aminek kórház, vagy rosszabb esetben a temető lesz a vége.
2017. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
82%
Beteg vagy, anyósodnak igaza van. Menj orvoshoz, mielőtt késő lesz.
2017. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
82%
Sulyos mentalis problemaid vannak. Viccen es bantason kivul. Ezzel az utemmel, "tervekkel" meg nagyjabol par eved van hatra. Az utolso idokben teljesen magatehetlenul gyengen kateterre kotve mint egy elohalott. Ezt akarod?
2017. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
85%
Valahogy meg kell halni az embernek.Nincs pestis, nincs háború.Marad a hülyeség + betegség kombináció a népesség csökkenésre,vagy csak simán a hülyeség.Bocs,de ha ennyire makacs vagy, nem lehet mit mondani.
2017. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
91%

Lásd be, hogy nem normális, amit csinálsz.

Anyósodnak nyilván nem mindegy, hogy lesz-e valami bajod, egészséges maradsz-e. Ha nem érdekelnéd, akkor nagy ívben tenne rád.

2017. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!