Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Anyósom" folyamatosan piszkál...

"Anyósom" folyamatosan piszkál a súlyom miatt. Hogy állítsam le? 21L

Figyelt kérdés

4 éve ismerjük egymást, rajta van egy kis súlyfelesleg, engem ez nem zavar, én sem piszkálom őt.

Én egy 45 kg-os lány vagyok, lehet, hogy anorexiás, nem merem ezt kijelenteni. A lényeg, hogy folyamatosan kövérnek látom magam, én akarok lenni a legvékonyabb, ha már fél kilóval többet mutat a mérleg kikészülök. 5 kg-ot le szeretnék fogyni, de nehezen megy nagyon. Rengeteget is sportolok pedig, és a max kalória amit megeszek az 1200 (de akkor nagyon elengedtem magam, inkább 800 körül szokott lenni, jobb napokon 500 se) Mondhat nekem bárki bármit, sajnos én akkor sem azt látom a tükörben amit szeretnék, rendesen sírok egy csomószor ez miatt. Nagyon nagyon ritkán, ha sokat ettem akkor hánytatom is magam (havi 1-2 alkalom csak) A bajom az, hogy anyósommal dolgozom, és az ő barátaival, mind 40-50 évesek. Folyamatosan szekálnak, hogy egyek ezt, azt, én sosem eszem...stb. Nem akarom, hogy kitudódjon, hogy nekem ez a "bajom". Mivel tudnám azt a látszatot kelteni, hogy eszek? Mostanában ki szoktam tenni egy háztartási kekszes zacskót asztalomra, abból megeszek 4-5 darabot ha a közelemben vannak. Valami tipp? Tényleg nem akarom, hogy rám szálljanak ez miatt, azt pláne nem, hogy rájöjjenek.


2017. okt. 18. 14:03
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy a párodat miért nem érdekled. Teljesen lesz.rja, hogy már átmentél csontkollekcióba és napi egy salátalevelet eszel? Ilyet kezdenék csinálni és a párom már vinne is pshichológushoz, mert ez nem normális.
2017. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszont tényleg keresned kéne egy jó pszichológust, ne aggódj, nem úgy kezdik hogy egyél meg egy XXL deluxe hústornádó hamburgert hanem megpróbálja kideríteni MIÉRT látod magad kövérnek, a hízást rád bízzák, ha nem akarsz nem kell, de 40 kg 163 centire már tényleg betegesen sovány lesz, az a baj lesz egy pont ahol az egészséged is rá megy, tudom hogy ilyesztőnek tűnik a hízás de adj egy esélyt a dokinak.
2017. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Amúgy én sem értem a párodat, mikor 64 kiló voltam 178 centire (az ilyen átlagos nagyon kicsi hassal... most 74 vagyok, már tényleg vissza kéne venni) és megemlítettem hogy ha leadnék pár kilót jobban néznék ki majdnem hülyének nézett hogy mi a halálért akarnék én fogyni, így is teljesen jó a súlyom, véletlenül vak a pasid?
2017. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Nem teszem tönkre a párom, hiszen nem előtte bőgök és hánytatom magam. Amúgy ő már beletörődött, hogy nem kell engem etetni,megértette, békén hagy. Azt mondja, hogy ha én 40 kilósan leszek boldog, akkor ő nem szól bele. Gondolom megunta, hogy próbált meggyőzni az ellenkezőjéről. Egyébként azóta már 43 kg vagyok.
2017. okt. 22. 08:46
 45/49 A kérdező kommentje:
Majd ha nagyon rosszul leszek kérek segitséget, addig nem.
2017. okt. 22. 08:47
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon rosszul leszel késő, a párod meg rohadt jó fej hogy végignézi ahogy halálra éhezteted magad, adnék neki egy vállveregetést.... székkel.
2017. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
45%
#46: valoszinuleg mar reg mast kefel emellett a beteg csontkollekcio mellett😂
2017. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsi lennék ki kefélne vele, hisz én sem a külsejéért vagyok vele, bámennyire is szeretem. Anyagilag meg nem állunk úgy, hogy fizetős prostikhoz járhasson. De ha én csontkollekció vagyok megnéznélek téged, te biztosan tökéletes vagy. Láttál tőlem olyat, hogy más embereket szidok? Én is mondhatnám, hogy undorító, hájas dagadt malac vagy! (bár nem tudom, hogy nézel ki, de remélem a lényeg átmegy) A különbség az, hogy én nem bántok senkit, azt sem, aki azért kövér, mert zabál és nem mozog, és azt sem, akinek kiállnak a csontjai. Tudod miért? Mert elég nagy baj ez nekik. Igen, tudom, hogy nincs rendben a gondolkodásmódom, de ha nem tudod a bunkó stílusodat félretenni, akkor inkább ne kommentelj. Egyáltalán hogy jössz ahhoz, hogy te az én párkapcsolatomról ítélkezz? Tudod, ha 30 kg-os lennék, vagy 130, a párom akkor is szeretne, és nem kefélne félre! Erről szól a szerelem és a szeretet, remélem egyszer majd te is megtapasztalod! Kívánok neked minden jót!
2017. okt. 22. 22:57
 49/49 anonim ***** válasza:

Kérdező, tényleg nézd meg a To the Bone című filmet, amit az egyik korábbi hozzászóló linkelt. Én megnéztem, nagyon jó film, és ami a lényeg, hogy rávilágít a mögöttes okokra is, amiért valaki pl. anorexiás lesz, mert legtöbbször nem arról van szó, hogy a Twiggy-kinézet valóban szép a szemükben.

Ő itt egy 40 kg-os "lány" a google szerint. Szerinted szép? Nőies?

[link]

2017. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!