Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a sógornőtökne...

Ti elmondanátok a sógornőtöknek, hogy a sógorotok megcsalja?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babájuk. A sógorommal már beszéltem, azt mondta hogy csak egyetlen éjszaka volt, csak szex, nem jelent neki semmit az a nő, csak már nem bírta.....


Tanácstalan vagyok. Engem is csaltak meg, és nehéz volt hogy nem csak a párom árulásával kellett szembenéznem hanem azzal is, hogy a fél világ tudta de senki nem szólt. De nem vagyunk közeli kapcsolatban, nem tudom hogy ő erről hogy vélekedik.


2017. okt. 25. 16:14
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
A férjem bátyja a sógorom, az ő felesége a sógornőm. Nem gondoltam hogy ez ilyen bonyolult....
2017. okt. 25. 16:18
 2/43 anonim ***** válasza:
22%
A sógorod felesége nem a sógornőd.
2017. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy nagyon kényes kérdés. Ha elmondod akkor mindenki sérül.

Ha a férj nőcsábász típus és más nőknek is csapja a szelet akkor elmondanám.

Ha egyébként jó családapa és tényleg szereti a feleségét csak megbotlott akkor nem.

Volt ismerősöm aki ilyen cipőben járt, csak neki a hugát csalta a férj, de rendszeresen. Ott is egy éves gyerek volt. Ő is hezitált és végül a tanácsomra nem mondta el. Ott egyébként is rossz volt a viszony.

Ettől függetlenül fél év mulva elváltak.

2017. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Ma is tanultam valamit.


Kérem a rokoni szálakkal kapcsolatos észrevételeket privátban küldjétek el, itt a kérdésre szeretnék választ kapni.

2017. okt. 25. 16:22
 5/43 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként feltétlenül mondd el, a sógorod meg ássa el magát a mocsok. Ott a 3 hónapos pici babája és az a legfontosabb, hogy nem bír magával? Aljadék, retek ember az ilyen. Nem kell azt mindenkinek tudni, szépen diszkréten mondd el. Te sem vagy különb, ha ezt elhallgatod.
2017. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 MR.X. ***** válasza:
63%

Ez most a Veddel csogornűje? :D Hogyha csak 1x csalta meg "véletlen" nem mondanám el, de hogyha tudomásomra jutna 2. eset is akkor habozás nélkül elmondanám neki! (20F)


A megcsalás undorító, gusztustalan és megalázó dolog!

2017. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
58%
Nincs olyan, hogy véletlenül csalok meg valakit. Még kapcsolatban is undorító dolog, de úgy, hogy egy nő gyereket szült neki... hányingerem van ettől 20 éves létemre. Anyám is egy ilyen mocsok k.urva volt, apám a szerencsétlen meg szenvedett miatta. Mondd el! Nemtől függetlenül nem érdemli meg az ilyen ember a falazást!
2017. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
83%
Én nem mondanám el, igazából nincs közöd hozzá.Sokszor az életben a jóakaró marad a legnagyobb sz@rban.
2017. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a férjeddel beszéld át. Mégis csak az ő testvére.
2017. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
71%

Ismered a mondást?

"Ne szólj szám, nem fáj fejem"

Nem kell elmondani. Ne akarj te lenni a rossz. Majd kiderül, ha mégsem akkor meg nem fáj senkinek.

2017. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!