Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a sógornőtökne...

Ti elmondanátok a sógornőtöknek, hogy a sógorotok megcsalja?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babájuk. A sógorommal már beszéltem, azt mondta hogy csak egyetlen éjszaka volt, csak szex, nem jelent neki semmit az a nő, csak már nem bírta.....


Tanácstalan vagyok. Engem is csaltak meg, és nehéz volt hogy nem csak a párom árulásával kellett szembenéznem hanem azzal is, hogy a fél világ tudta de senki nem szólt. De nem vagyunk közeli kapcsolatban, nem tudom hogy ő erről hogy vélekedik.


2017. okt. 25. 16:14
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
53%
Már lefutott ügy, de én elmondtam volna. Az árulók nem érdemelnek kegyelmet.
2017. okt. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
64%
33-as te mekkora tuskó vagy?? Te jó ég az ilyen férjtől és férfitől mentse meg a nőket az ég! Te inkább ne csinálj gyereket! Fingod nincs miről szól egy megértésen, tolerancián, kompromisszumiszról szóló egész életen át tartó jól működő házasság. Netán ha te véletlenül lebetegdnél és nem műkodne a szerszámod egy darabig még te lennél a szemét? És teljesen érthető hogy az életed szerelme aki holtodiglant fogadott fèlrekúr!
2017. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
93%

"33-as te mekkora tuskó vagy??" - Semekkora. Én kérlek egy 20 éve boldog, jóban és rosszban is működő párkapcsolatban élő férfi vagyok. Kegyed mit tud felmutatni a "Fingod nincs miről szól egy megértésen, tolerancián, kompromisszumiszról(*) szóló egész életen át tartó jól működő házasság." - megállapítás mögé?

(* ez gondolom "kompromisszumról" akart lenni...)

2017. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!