Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a sógornőtökne...

Ti elmondanátok a sógornőtöknek, hogy a sógorotok megcsalja?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babájuk. A sógorommal már beszéltem, azt mondta hogy csak egyetlen éjszaka volt, csak szex, nem jelent neki semmit az a nő, csak már nem bírta.....


Tanácstalan vagyok. Engem is csaltak meg, és nehéz volt hogy nem csak a párom árulásával kellett szembenéznem hanem azzal is, hogy a fél világ tudta de senki nem szólt. De nem vagyunk közeli kapcsolatban, nem tudom hogy ő erről hogy vélekedik.


2017. okt. 25. 16:14
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
86%
Ítélkezni mindig könnyebb volt, mint gondolkodni.
2017. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.

Én nem mondanám el. Ismerősi körömben történt hason, aminek az lett a vége, hogy szó szerint szinte mindenki arra az illetőre haragudott, aki elmondta. Még a megcsalt személy is, mondván tönkretette a házasságát.

Sajnos ez egy tipikus "ha elmondom az lesz a baj, ha nem mondom el az lesz a baj" szituáció.

Ha elmondod, arra készülj fel, hogy a férj tagadni fog mindent, és még a végén lehet, hogy te leszel a szemét.

2017. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
28%

Hát nem tudom, én a férj helyében semmit nem tagadnék, ha a feleségem ezért szakítana - mert a szülés után 3 hónappal máshol elégítem ki a természetes biológiai igényemet, mert otthon nem megy - akkor szakítson, jobban járok vele. Mert az olyan nőt, aki elvárja, hogy amíg nem terhes, addig másnaponta "mert a baba" utána meg kasztráljam magam egy évre "mert a baba", az nem társ, hanem egy túlméretes anyaméh.

(lehet ide lőni:))

Szóval Kérdező, meggondoltam magam, mond csak el, hátha anyuci elgondolkodik és magába száll, hogy talán épp a házasságát teszi tönkre azzal, hogy megszűnt nő lenni, és már CSAK anya.

2017. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
79%
24-es,honnan veszed hogy megbocsát az asszony,csak azért mert van gyerek?Az a valószínűbb hogy nem bocsát meg.
2017. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező,számíts rá hogy a te házasságodnak is vége lesz,a férjed nem fogja megbocsátani amit a testvérével és családjával készülsz művelni.
2017. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Kiderült a dolog, tőlem függetlenül. A sógornőm most velünk sem áll szóba. Remélem majd megenyhül.


Nem tudom már ki írta hogy nem szexeltek... szexeltek, csak a pasinak kevés volt. Kevesebbet mint szülés előtt, de ez szerintem teljesen természetes.

2017. okt. 27. 10:53
 37/43 anonim ***** válasza:
31%
Hála Istennek, hogy kiderült. Aki egyszer megteszi, az megteszi többször is.
2017. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
75%
#37, és?
2017. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
65%
Van valaki a válaszolók közül aki elhiszi hogy Kotnyeles Kisasszonynak nincs köze a kitudódáshoz?
2017. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

"A sógornőm most velünk sem áll szóba. Remélem majd megenyhül. "


Már nem azért, de ha tőletek függetlenül kiderült, akkor a sógornőd mégis miért haragszik rátok?

2017. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!