Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a sógornőtökne...

Ti elmondanátok a sógornőtöknek, hogy a sógorotok megcsalja?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babájuk. A sógorommal már beszéltem, azt mondta hogy csak egyetlen éjszaka volt, csak szex, nem jelent neki semmit az a nő, csak már nem bírta.....


Tanácstalan vagyok. Engem is csaltak meg, és nehéz volt hogy nem csak a párom árulásával kellett szembenéznem hanem azzal is, hogy a fél világ tudta de senki nem szólt. De nem vagyunk közeli kapcsolatban, nem tudom hogy ő erről hogy vélekedik.


2017. okt. 25. 16:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem mondanám el. Úgyis rád fog haragudni végül mindkettő. Az életük meg lehet hogy tönkremegy egy ballépés miatt.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy helyeselném, amit a férj tett, mert nem. De lehet, hogy tényleg egyszeri botlás volt, ezért pedig kár lenne, hogy tönkremenjen a házasságuk, pláne hogy ilyen kis gyerek is van.

Okosabb, ha nem szólsz.

2017. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
51%
Úgy látom kérdező,te ezt már eldöntöttes.Mi sem mutatja jobban,hogy azok,akik azt mondják,nem avatkozz bele,a sárga földik lepontozódtak.
2017. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
83%
Fordítsd meg a dolgot, ha a sógornőm tudnà, hogy megcsalt a férjed, elvàrnàd-e, hogy elmondja?
2017. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is hányingerem van az olyan hímnemű emberi egyedektől. Anyámat is rendszeresen csalta az "apám" agy nővel körülbelül másfél éves házasságuk alatt, aki szexuálisan olyan dolgokat nyújtott neki, amit Édesanyám betegesnek tartott. Végül ott is hagyott minket azért a némberért.

Ha csak egyszer fordult elő, bármelyik házasságban lehet hasonló, azt szokták mondani: "a lónak is négy lába van, mégis megbotlik". A terhes vagy kisgyermekes FELESÉG és ÉDESANYA megcsalása azonban elég durva dolog.

Ha a férjed csalt meg és a sógorod is ilyen, valószínűleg családi vonás. A nem megfelelő családi minta a gyökerekből eredhet.

2017. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem lennék részes egy kapcsolat szétszedésében.
2017. okt. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
50%
Eszedbe ne jusson elmondani,nem tartozik rád.Csúnya dolog volt a sógorod részéről,de jobb nem beleavatkozni.Ha elmondod valószínűleg szétmennek,és ezért jócskán hibás leszel Te is.Nem vedd el a 3 hónapos picitől az apukáját.Ha elmondod,az egész család rád fog haragudni,a férjed is.Ne csak lepontozz,gondolkodj is.
2017. okt. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

A férjem nem csalt meg, ezt honnan veszed?


Én akarnám tudni a helyében, ezért is nehéz.


Mondjuk azért az durva, hogy elveszem a 3 hónapostól az apukáját. Neki volt fontosabb egy idegen nővel dugni mint hazamenni hozzá.

2017. okt. 26. 08:41
 18/43 A kérdező kommentje:
A többieket egyébként felpontoztam.
2017. okt. 26. 08:42
 19/43 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, most őszintén, történt valami lényeges?
2017. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
18%
16-os,szóval nem lettünk lepontozva,érdekes a 0 előtt mínuszban voltam?Ha te már eldöntötted hogy robbantod a családjukat,minek kérdezel minket??Nem hagyod magad meggyőzni semmivel...Ostoba vagy.
2017. okt. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!