Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a sógornőtökne...

Ti elmondanátok a sógornőtöknek, hogy a sógorotok megcsalja?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babájuk. A sógorommal már beszéltem, azt mondta hogy csak egyetlen éjszaka volt, csak szex, nem jelent neki semmit az a nő, csak már nem bírta.....


Tanácstalan vagyok. Engem is csaltak meg, és nehéz volt hogy nem csak a párom árulásával kellett szembenéznem hanem azzal is, hogy a fél világ tudta de senki nem szólt. De nem vagyunk közeli kapcsolatban, nem tudom hogy ő erről hogy vélekedik.


2017. okt. 25. 16:14
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező,hát nem a te közbeavatkozásodnak lesz köszönhető közvetlenül hogy a 3 éves babának nem lesz többé apukája???
2017. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
66%

60%, azért neked sincs igazad... a Kérdező senkit se tud lepontozni, tekintve, hogy:

1, minden bejelentkezett felhasználó pontozhat

2, ahhoz, hogy megjelenjen százalék, legalább két leadott szavazat kell

3, egy IP-ről (internet-hozzáférésről) egy szavazatot lehet leadni, akárhány nicked is van

4, vannak szavazat-nyomkodók, ld kategória-toplista.

(a gyerek meg 3 HÓNAPOS nem 3 éves...)

2017. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
15%
Kedves okos 22-es!Nyilván 3 hónapost akartam írni,ezer bocsánat,szánom bánom bűnömet.De a 3 hónaposnak is üdvös ha van apukája,nem??!!!??Precíz a vázlatírásod,bár neszesemmifogdmegjól a tartalma.A lényeg nem az oldal pontozgatási rendszere.Olvasd el a kérdést.
2017. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem a kérdezőnek lesz köszönhető, ha majd ESETLEG nem lesz apja a babának, hanem annak, hogy az apja nem tudta visszafogni a farkát. Amúgy meg az is lehet, hogy megbocsájt az asszony, sőt szerintem biztos, tekintve hogy házasok és van gyerek. Ilyen esetben borítékolható, hogy nem hagyja el. Viszont JOGA van tudni mit is várjon a párjától ezek után.
2017. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
82%

A 3 .válaszóló vagyok

Kérdező! Úgy látom eldöntötted hogy elmondod csak visszaigazolást és megerősítést vársz tőlünk, elutasítod a tiédtől eltérő véleményeket és csak az egyezőt veszed figyelembe (kognitív disszonancia).

Én a magam részéről nem foglak feloldozni ha tönkreteszel egy családot a lecsi-focsi fecsegéseddel. A saját sérelmeid miatt akarod mindenáron elmondani. Engem is csalt a feleségem, többen is tudtak róla csak én nem, A válás után tudtam meg. És nem bánom hogy nem mondták el igaz nem is örülök neki. Ha egy kapcsolat szar akkor magától is tönkre megy ha meg életképes akkor is vannak néha szakadék szélén, azért nem kell beletaszítani.


Nagyon sok házasságban történik egyszeri félrelépés (és itt nem sorozatos megcsalásról, szeretőtartásról, kÜrvazásról beszélek).

Ha nem derül ki akkor senkinek nem fáj és ha csak botlás volt akkor megy tovább a házasság boldogan.


Én a helyedben akkor mondanám el ha sorozatos, ismétlődő a dolog.

A férjet meg se elítélni se felmenteni nem tudom, nem vagyok se Isten, se bíró.

2017. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
39%
Be szóljâl bele más magánügyébe! Semmi jó rád nézve nem fog kisülni belöle! Ha az a pasi ilyen gyökér, húzzál vonalat és ne beszélj vele! Észre lehet majd venni a távoltartàst és a dolog valószínü ki fog derülni valaha. Aki csal az mindig csalni fog! A sógornöd majd szépen rájön magától hogy a férje egy rohadt disznó!
2017. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
61%

Női válaszadók! Tegyétek szívetekre a kezeteket és úgy mondjátok hogy soha nem fordult meg a fejetekben a megcsalás gondolata. Mert ha igen akoor innen már egy apró lépés van a tettekig.

Nem felmenteni akarom a férfit de emberek vagyunk így hibázhatunk is.

2017. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
27%
27-es ne kezdjél bele egy új dialógusba az eredeti kérdéstöl eltérve. Ha kíváncsi vagy erre akkor tedd felnegg új kérdésbe.
2017. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
86%

28-as

a kérdés költői volt, csak a véleményem fejeztem ki.

2017. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
76%
"A férjet meg se elítélni se felmenteni nem tudom, nem vagyok se Isten, se bíró." - nagy igazság. Nem tudom, hogy akik ennyi infóból felelőtlenül ítélkeznek, azok honnan veszik rá a bátorságot...
2017. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!