Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kidobnátok egy ilyen...

Ti kidobnátok egy ilyen esetben a mennyasszonyotokat gyerekestül együtt a lakásotokból?

Figyelt kérdés
Adott egy 30 as férfi és egy 26 éves nő.Boldog párkapcsolatban élnek 4 éve, a férfinek saját lakása van,kocsija, és van egy 1éves kisfia, a nő otthon van a gyerekkel..ahogy nő a gyerek valahogy sehogy se hasonlít a gyerekre, dns tesztet csináltat a férfi és kiderül nem az övé a gyerek ugyanis a mennyasszonyának egy éve titkos viszonya volt..Ti mit tennétek a férj helyébe?

2017. okt. 26. 17:37
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
94%
Megtanítanám repülni, ebben biztos lehet. Az hogy hova megy, már az ő gondja. A gyereket sajnálnám, ő nem tehet semmiről, de akkor se lennék képes egy riheronggyal egy fedél alatt maradni.
2017. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
85%

Ideges lennék, nem gondolnám át a helyzetet rendesen, és megmondanám, hogy akkor tessék szépen odaköltözni még tegnap.


Én biztos hogy rövid úton elköltöztetném őket.

Mert ez egy dolog hogy félre lépett, de még teherbe is esett, meg se szakította a terhességet, el se mondta hogy nem tőle terhes, és a férjével akarja úgy felneveltetni hogy nem is tud róla hogy nem a sajátja, és még akkor is titkolta amikor DNS vizsgálatot csináltatott a férj. Talán a gyereket sajnálnám. Amúgy meg tartsa el az apja. Kérjen rá gyerektartást.


#2 Te mit szeretnél?

Ha az a probléma, hogy szerinted a gyerek nem hasonlít gyerekre, akkor az egy nem szerencsés fogalmazásból adódik. "ahogy nő a gyerek valahogy sehogy se hasonlít (az apa) a gyerekre"


#3 Ez is csak véletlenül derült ki. És ha lefekszik az egész várossal csak az férj nem tud róla mert csak egytől lett gyerek? Attól még foglalkozhat a gyerekkel, de én erősen meggondolnám a menyasszony dobását.


#Kérdező: Szerintem mindenkinek egyértelmű #2-n kívül.

2017. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
97%
6os, csak akkor vinné, ha a házasság alatt szerezte volna a férfi.
2017. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

Amúgy lol félrelépő anyuka vagyok..ezen besírtem xxd

Ezt a kérdést csak azért tettem fel E/3 ban mert panelba lakunk és a felettünk lévő férfivel történt( kontkrétan az egész panel tőlük zeng már 2 hete hogy a nő szerint kötelessége a férfinek eltartani őket meg nem jut rá ideje hozzáteszem mikor lefekszem kb 10 kor jön haza a férfi reggel 7 kor meg már megy dolgozni), a nő igaz főz, mos takarít de ezenkívűl csak ordibál este hogy miért dolgozik ennyit a férfi..azt azért túlórázik hogy a "gyerekét" eltartsa..tényleg csak puszta kiváncsíságból tettem fel a kérdést..amúgy 18/l vagyok

2017. okt. 26. 18:17
 15/51 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha a pasi olyan töketlen hogy nem hajította ki a nőt a kakukkfiókával, akkor meg is érdemli.
2017. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
96%

Igen, kidobnám, először jogilag, aztán a gyakorlatban is. Az, hogy félrelépett, az egy dolog, de az, hogy becsapott és kihasznált, nos az megbocsájthatatlan.

("még egy lehetőség" akkor lenne, ha ő ezt magától vallja be, még a gyerek megszületése előtt)

És nem, a férfinak nincs a világon semmiféle kötelezettsége se a nő, se a gyerek felé, csak akkor lesz, ha akkora balek, hogy a DNS-tesztet követő 1 éven belül nem indít pert az apasági vélelem törlésére.

2017. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

... ugye tananyag: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

(pedig itt férj-feleségről volt szó)

2017. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
62%
menyasszonynak nincs férje...
2017. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Igen ők nem házasok
2017. okt. 26. 19:03
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azt kérdezted, hogy "..Ti mit tennétek a férj helyébe?" :)

Mindegy, az ügy szempontjából semmi jelentősége annak, hogy házasok-e vagy nem, ugyanaz a jogi lehetőség, eljárás mindkét esetben.

2017. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!