Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kidobnátok egy ilyen...

Ti kidobnátok egy ilyen esetben a mennyasszonyotokat gyerekestül együtt a lakásotokból?

Figyelt kérdés
Adott egy 30 as férfi és egy 26 éves nő.Boldog párkapcsolatban élnek 4 éve, a férfinek saját lakása van,kocsija, és van egy 1éves kisfia, a nő otthon van a gyerekkel..ahogy nő a gyerek valahogy sehogy se hasonlít a gyerekre, dns tesztet csináltat a férfi és kiderül nem az övé a gyerek ugyanis a mennyasszonyának egy éve titkos viszonya volt..Ti mit tennétek a férj helyébe?

2017. okt. 26. 17:37
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
19%
Nem itt élem az életemet, remélem te igen és sokat vártál a válaszomra. Én békeoárti vagyok és mint írtam, hiszek még a megbocsátásban és kommunikációban is, nem vagyok ilyen nyomorult ösztönlény.
2017. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
91%

#40-#41 ugye nők vagytok, akikre egyébként nem vonatkozhat a feltett "Ti kidobnátok egy ilyen esetben a mennyasszonyotokat gyerekestül... " kérdés? Amellett, hogy szépen kikerültetek minden konkrétumot:

#40 ez mind szép, de HOGYAN választod szét a nőt és az 1 éves gyerekét?

#41 mi van ezen még megbeszélni való? És tényleg kellene neked egy téged becsapó és kihasználó ember egy életre társnak? Nem találsz jobbat, becsületest? Lenne gusztusod egy csalóhoz? Vagy átmennél a csak a rád erőszakolt gyereknek élő aszkétába?

2017. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
27%

#42

Vannak emberek, akik elválnak, mikor még pici a gyerek, és mégis megoldják, hogy a külön élő szülő is lássa a gyereket. Mi az, hogy "hogyan"?

2017. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
41es, a férjednek jó dolga lehet hogy agyba-főbe csalhat következmények nélkül hiszen te úgyis békepárti vagy és megbocsájtod neki.
2017. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
82%

#43 "A nőt kivágnám mint macskát sz...

A gyereket szeretném tovább, és ott lennék neki. " - írtad. Egy átlag válás nem így néz ki...

Másfelől újra sikerült bebizonyítani, hogy nem a kérdés célcsoportjába tartozol, t.i. az apaság-problémakört meg se említetted, futólag se...

2017. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
34%
67%-os, talán mégse volt olyan boldog az a 4 éves párkapcsolat, nem gondolod? A "mennyasszonynak" szüksége volt egy IGAZI FÉRFIRA.:D Aki annyira frankó, hogy a gyereknek közvetlenül a születése előtt is meg tudta változtatni a DNS-ét, másképp aligha fordulhat elő, hogy az egyéves gyerek egy egy évvel ezelőtti titkos viszonyból született. Tényleg szuper egy család, ahol a nő még ilyet is tud, a vélelmezett apa pedig egyszerre férj és vőlegény, aki egy csecsemő vonásaiból is meg tudja állapítani, hogy valami nem stimmel a genetikával. Az ilyet kár lenne szétszedni, ki tudja, mi mindenre képesek még együtt.:D
2017. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
29%

#45

Nincs jobb dolgod, mint kiforgatni a szavaimat? A válást csak arra írtam, hogy mások is meg tudják oldani, hogy mint szülők, külön élnek, a gyereket mégis sajátjuknak érzik, és részei az életének...

2017. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
54%
Igen, kidobnám. A gyereket viszont elperelném. Nem nevelheti egy erkölcstelen anya. Mivel fiúgyermekről van szó, sanszos, hogy a nevelőapa megkapná a felügyeleti jogot, amennyiben hosszasan elhúzódna a pereskedés. Főleg, ha az Ő nevén is van a gyerek. Itt nem csak arról van szó, hogy a gyerek kötődik az adott férfihoz, hanem az Apuka is a gyermekhez, ha jól értem. Ezért nézi el. Nagy arculcsapás lenne az anyukának, de valószínűleg arról szól a dolog, hogy a menyasszonyt is szereti a férfi. Ebbe idegen nem szólhat bele.
2017. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
96%
Én elküldeném gyerekestül, ezzel esélyt adva magamnak egy normális társra, normális életre, meg a gyereknek is, hogy olyan nevelje, aki valódi nevelőszülő, aki a tények tudatában önként vállalta, nem ráerőszakolták egy csalással.
2017. okt. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám őket, hogy a lábuk sem érné a földet.
2017. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!