Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kidobnátok egy ilyen...

Ti kidobnátok egy ilyen esetben a mennyasszonyotokat gyerekestül együtt a lakásotokból?

Figyelt kérdés
Adott egy 30 as férfi és egy 26 éves nő.Boldog párkapcsolatban élnek 4 éve, a férfinek saját lakása van,kocsija, és van egy 1éves kisfia, a nő otthon van a gyerekkel..ahogy nő a gyerek valahogy sehogy se hasonlít a gyerekre, dns tesztet csináltat a férfi és kiderül nem az övé a gyerek ugyanis a mennyasszonyának egy éve titkos viszonya volt..Ti mit tennétek a férj helyébe?

2017. okt. 26. 17:37
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Bocs rosszul irtam ..csak megkérte a barátnője kezét és asszem 2018 májusába akartak összeházasodni
2017. okt. 26. 19:13
 22/51 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, ha jót akarsz az átvágott férfinak, ezt nyomtasd ki:

[link]

és nyomd a kezébe. Innen már az ő döntése, hogy tesz-e valamit, vagy tűri, hogy átvágták, és kihasználták.

2017. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy köztisztasági probléma... ki kell takarítani a hazug csalót az ember életéből...
2017. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
69%

Nehéz helyzet ám, mert van egy kisfiú, akinek ugyan nem ő a biológiai apja, 1 évet nevelte, szereti, kötődik hozzá. Meg még 9 hónapig várta, hogy megszülessen.

Mindenki mondja, hogy kidobná a nőt és a fattyát...

Meg hát azért biztos gyanakodott ám a faszi is, mert DNS tesztet csináltott. Nem azért, mert nem hasonlít a gyerek. Egy az egy csecsemőn, azért nem látni meghatározó vonásokat, vagy hadonlíthat a nagyira stb. Meg egy babának milyen "viselkedése, személyisége van amiben Apura hadonlítson", hányszor kakil vagy gügyög. Nem ez volt az oka, gyanakodott, esetleg lebukott a nő és ezért. De bejött.

Azért gondoljatok bele. Nem tudom mit tennék, elsőre én is azt mondanám, hogy repüljenek, de nem tudom.

2017. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nehéz helyzet akkor lenne, ha a kisgyerek olyan 6-8 éves lenne, mert akkor már van személyes kontaktus, arra már emlékszik később is, de még nem kezelhető külön az anyjától. Az 1-4 éves kor azért könnyebb, mert a gyerek úgyse fog emlékezni, a tizenév meg azért, mert már teljesen külön kezelhető az anya és a gyerek.
2017. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
39%

Azonnal biztos nem dobnám ki, de a tiszta döntéshez sok beszélgetés kellene. Ha a nő évek óta csalta a pasit, és még mindig tart, akkor ott nem sok minden választás van. De ha már nem tart a viszony és tényleg megbánta szívből, akkor át kéne gondolni, mert ugye az vesse rá az első követ...


De az nem igaz, hogy a pasinak kötelessége lenne még így is eltartani, ez a viselkedés nagyon visszataszító.

2017. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
90%
Pont hallottam ismerősöktől hasonló sztorit,csak ott már volt 3-4 gyerek,viszont a legidősebb elég mediterránosan nézett ki,akár csak a pasas legjobb barátja.A dns tesztből kiderült,hogy az asszony félrelépett és repült is,mint a győzelmi zászló.Tök jogosan,mert azért ez egy férfinak nem kicsit megalázó.
2017. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
87%
"Azonnal biztos nem dobnám ki, de a tiszta döntéshez sok beszélgetés kellene." - én azonnal kidobnám. Nem azért, mert lefeküdt mással valamikor - az egy történet - hanem azért, mert átvert, és kihasznált a gyerek kapcsán. (ha tisztességgel megmondta volna még a szülés előtt, hogy az apaság kétesélyes, és eszerint döntsem el, hogy hogyan tovább, azt valószínűleg simán megbocsájtanám)
2017. okt. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
88%
Bevallotta a csaj a megcsalást? Mert ha én nagyon bíznék a páromban, akkor arra gyanakodnék, hogy elcserélték a kórházban a gyereket (hallottam már ilyet, és itt, Magyarországon), de ha tényleg félrement, akkor szakítanék vele (még akkor is, ha tényleg elcserélték a gyereket és visszakapjuk a sajátunkat).
2017. okt. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt nagyon egyszerű kideríteni, ha elcserélték a gyereket, az anyai DNS se egyezik... ezért van az, hogy bíróság perdöntő bizonyítékként apasági perekben is csak 3 pontos (anya-apa-gyerek) DNS-vizsgálatot fogad el eleve, és ha az anyai DNS se egyezik, akkor nem adják ki az apasági ítéletet, ellenben átadják az ügyet a rendőrségnek, mert ez mindenképp bűntett gyanúját veti fel. (aztán majd a yard elmolyol vele, hogy kórházi gondatlanság, illegális béranyaság, gyermekkereskedelem, vagy milyen más bűntett van a dolog mögött)
2017. okt. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!