Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kidobnátok egy ilyen...

Ti kidobnátok egy ilyen esetben a mennyasszonyotokat gyerekestül együtt a lakásotokból?

Figyelt kérdés
Adott egy 30 as férfi és egy 26 éves nő.Boldog párkapcsolatban élnek 4 éve, a férfinek saját lakása van,kocsija, és van egy 1éves kisfia, a nő otthon van a gyerekkel..ahogy nő a gyerek valahogy sehogy se hasonlít a gyerekre, dns tesztet csináltat a férfi és kiderül nem az övé a gyerek ugyanis a mennyasszonyának egy éve titkos viszonya volt..Ti mit tennétek a férj helyébe?

2017. okt. 26. 17:37
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
17%
Ah, látom, hogy itt renggggggeteg a tökéletes, hibátlan és bűntelen ember.
2017. okt. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
93%

Utolso, csak nem a kérdésben szereplö ribbhanc vagy tán?


Én kidobnám mindkettöt, nehogy már én neveljem más gyerekét...aha, persze.

Vigye a kanhoz, akié.

2017. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
19%

"Ah, látom, hogy itt renggggggeteg a tökéletes, hibátlan és bűntelen ember."


No igen. Ezenkívül egy olyan hozzászólást se láttam, hogy pl.

"Leülnék vele beszélgetni, hogy mi volt a baj, ami miatt ez megtörtént, egy kapcsolat megromlásában mindkét fél benne van. Talán elhanyagoltam magam, meghíztam, unalmas és kevés volt a szex, ezért volt szüksége egy igazi férfira? Nem figyeltem rá oda eléggé, nem érezte nőnek magát mellettem?" stb, stb.:-) Tudod, úgy, ahogy fordított esetben szokott lenni, amikor a pasi kefél félre.

Amúgy drága, kanhiúságukban sértett, itt hápogó lúzerek: ha a gyerek születése környékén esik meg a "titkos viszony, az nem kavar be az apaságba.:-) Jó kis kamura fújta össze a szemetet a szél.:D

2017. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
20%
Nem, nem vagyok ribi, és még az említett nő sem. Itt mindenki olyan frankón tud ítélkezni, hogy már mesteri szinten végzi, miközben ugyanolyan mocsadék, csak épp más területen. Kezdve azokkal, akik egy gyereket is kivágnának az utcára. Ennél még az állatok is jobbak. Baj, hogy én nem dobnék ki gyereket? Eszembe sem jutna, vannak más megoldások is. És valószínűleg egy embernek (mondom embernek, nem pedig nektek) számít a kapocs, ami az egy év kilenc hónap alatt alakult ki. Nem, nem a nő itt a lényeg, hanem a gyerek.
2017. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
88%

#34, nézd, mindenki úgy teszi tönkre a saját életét, ahogy akarja. (bár az írásodból lefogadom, hogy nem férfi vagy)

Én biztosan nem áldoznám fel a saját életemet, és kényszeríteném magam egy fedél alá egy borzalmas kapcsolatban egy olyan nővel, akit ezek után bottal se piszkálnék meg, aki a továbbiakban biztos, hogy nem kellene, hisz bebizonyította, hogy nem a társam, hanem a legaljasabb ellenségem. És nem túlórázgatnék meg hajtanám magam azért se, hogy a kudarcom és megaláztatásom eleven bizonyítékénak minél jobb legyen. Ennyi. Anyucika szépen viselné a tettei következményeit, és élné a saját életét, akivel akarja, ahogy akarja, meg ahogy tudja.

(az "utcára rakáson" meg kár lovagolni, a jogi eljárás, utána a kényszer-kijelentés több hónap, nyilván rendelkezésére áll a nőnek méltányos idő, hogy megoldja a helyzetet, amit teremtett)

2017. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
87%
kivagnam hogy laba se erne a foldet. a gyerekkel egyutt.
2017. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
90%

"Ah, látom, hogy itt renggggggeteg a tökéletes, hibátlan és bűntelen ember." - azért van néhány lépcsőfok aközött, ha valaki nem hibátlan és nem bűntelen hanem csak egy "átlagosan gyarló" ember és aközt, ha valaki az állítólag a párjának tartott személyt átveri és kihasználja, jelentős lelki-erkölcsi, és milliós anyagi kárt okozva neki. Az utóbbit úgy hívják, hogy elvetemült, aljas bűnöző, és nem úgy, hogy "gyarló ember"...

Btk. 373. § Csalás

373. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el.

2017. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
83%

"Baj, hogy én nem dobnék ki gyereket? Eszembe sem jutna, vannak más megoldások is." - na, mondjál csak egyet, egy lehetséges "más megoldás"-t.

"Nem, nem a nő itt a lényeg, hanem a gyerek." - miért, hogy választod szét a két személyt?

2017. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
77%
" na, mondjál csak egyet, egy lehetséges "más megoldás"-t. " - áll néma csönd...
2017. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
40%

A nőt kivágnám mint macskát sz...

A gyereket szeretném tovább, és ott lennék neki. Ő miről is tehet? Plusz szerintem aki képes sajátjaként nevelni egy gyereket, szeretni, örülni vele, játszani vele, majd egy fostos dns miatt kipenderíteni az életéből és többet rá se gondolni, az nem százas...

2017. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!