Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Szerintetek anyukám...

S. O. S! Szerintetek anyukám volt a hibás?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy én Németországban lakok anyummal és a páromat befogadtuk. Az elején nem volt pénze úgyhogy tartottuk úgymond, de ez nem is lett volna probléma! Aztán a párom itt nem kapott jól fizető melót és úgy döntöttünk , hogy elköltözünk apumhoz Stuttgart mellé. Ott kapott is munkát 1500 euró nettó. Én még itt maradtam anyumnal mert be kellet fejezzem a jogsit. Aztán oda át úgy volt , hogy kapunk lakást és mivel minden kezdet nehéz anyum átutalt páromnak 2000 eurót lakásügyben, de úgy lett megbeszélve, hogy ha nem kapjuk meg a lakást akkor vissza utaljuk. Végül sajnos nem kaptuk meg a lakást , de párom az 1500 eurós fizetése mellett még anyukám pénzével is minuszba van. Abból a pénzből küldött haza a testvérének 400 eurót úgy , hogy erröl anyumat meg sem kérdezte. Most anyukám szeretné vissza a pénzét , mivel hogy igy volt megbeszélve és most az van , hogy ő van felháborodva és azt mondja hogy keverem a szart , mert anyukám mellé álltam. És most ő az aki pipa ránk. Szerintetek hogyan kezeljem a kialakult helyzetet?

2017. nov. 23. 23:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
54%
Egyesek honnan szedik, hoyg arab vagy nigériai a barát? Mert a kérdés alapján valószínübb, hogy magyar
2017. nov. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
77%

Ilyenkor miért nem tűnik fel a nőknek, hogy csak kihasználja őket egy ingyenélő lúzer? Akinek még a rokonai is lúzerek, ha pénzt kell nekik küldeni.

Ennyire bejön a lőcs?

A megoldás: otthagyni egy hang nélkül mintha sose létezett volna.

2017. nov. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
93%

Anyukád miért nem neked utalt? Viszont én lépnék,mi jogon küld haza pénzt,úgy hogy nem is a sajátjából teszi?

Másik dolog,pasid lehet millió de szülő csak egy van,jó hogy anyukád mellett állsz!! Illetve hogy lehet mínuszba?!Valami nem tiszta a paliddal...meg gondolkozzon hogy odamehetett anyukádhoz,és eltartottátok!

2017. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Anyukám azért nem nekem küldte a pénzt, mert én még itt voltam jogsit csinálni és lakást ő intézte volna, mert nem igazán tudtam ingázni.
2017. nov. 24. 09:49
 15/32 anonim ***** válasza:
95%

Nekem valami nagyon nem stimmel a pasival; 1500 eurós fizu mellé kap még 2000et, abból elutal 400at, és mínuszban van. WTF???

Valamit nagyon eltitkol előled...


Persze hogy anyukád mellé álltál, hisz ő mégis az anyukád aki segíteni akart, de gyakorlatilag meglopták. A pénzt szerintem se fogjátok viszontlátni.

2017. nov. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta , hogy visszaküldi a pénzt , hogy lássuk nem gané ember. De anyumról nem akar hallani, le is tiltotta Facebookon ...úgyhogy még mindig ő van felháborodva.
2017. nov. 24. 10:07
 17/32 anonim válasza:
88%
Az ilyet úgy meg kell verni hogy járni ne tudjon. Legközelebb legyél óvatosabb. Ha meg megbocsájtod neki akkor legközelebb 5000€-val pattan majd meg és akkor senki nem fog sajnálni.
2017. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%

Ok, és mióta tartozik? De alap hogy mégis mi a fenének nyúlt ahhoz a pénzhez ami kifejezetten a lakásra lett küldve?? Nekem ez nem stimmel hogy ahoz minek nyúlt hozzá a sajátja mellett... Ezek szerint alapból nem is a lakásra kellett neki, hisz akkor meglenne. Magyarul átvert titeket, az egészet elköltötte valami másra, az egész lakástéma csak kamu volt.

Ezt megtudja magyarázni? (Bár megmagyarázni mindent meglehet...)

2017. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
4 hónapja tartozik és apumnál lakik , tehát nem kellet lakásra fizetnie egy centet sem.
2017. nov. 24. 10:38
 20/32 anonim ***** válasza:
94%
Valamit ti nagyon tudtok. Ezek után még apád nem dobta ki?
2017. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!