Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Szerintetek anyukám...

S. O. S! Szerintetek anyukám volt a hibás?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy én Németországban lakok anyummal és a páromat befogadtuk. Az elején nem volt pénze úgyhogy tartottuk úgymond, de ez nem is lett volna probléma! Aztán a párom itt nem kapott jól fizető melót és úgy döntöttünk , hogy elköltözünk apumhoz Stuttgart mellé. Ott kapott is munkát 1500 euró nettó. Én még itt maradtam anyumnal mert be kellet fejezzem a jogsit. Aztán oda át úgy volt , hogy kapunk lakást és mivel minden kezdet nehéz anyum átutalt páromnak 2000 eurót lakásügyben, de úgy lett megbeszélve, hogy ha nem kapjuk meg a lakást akkor vissza utaljuk. Végül sajnos nem kaptuk meg a lakást , de párom az 1500 eurós fizetése mellett még anyukám pénzével is minuszba van. Abból a pénzből küldött haza a testvérének 400 eurót úgy , hogy erröl anyumat meg sem kérdezte. Most anyukám szeretné vissza a pénzét , mivel hogy igy volt megbeszélve és most az van , hogy ő van felháborodva és azt mondja hogy keverem a szart , mert anyukám mellé álltam. És most ő az aki pipa ránk. Szerintetek hogyan kezeljem a kialakult helyzetet?

2017. nov. 23. 23:50
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Apám nem akar vele összeveszni , mert szerintem neki menne apámnak.
2017. nov. 24. 10:42
 22/32 anonim ***** válasza:
90%

Ó, már megint úgy alakítja valaki a válaszait, ahogy a kérdés alakul? Ezt a fordulatot miért nem szőtted bele az elején? Akkor foglaljuk össze:


A pasimat eltartottuk anyámmal, aztán ráköltözött apám nyakára, ott vállalt ugyan munkát, mégis kölcsönkért anyámtól lakásra, lakás nincs, pénz nincs, még ő dühös anyámra, de apám sem meri kidobni, mert fél tőle hogy nekimenne. S.O.S. szerintetek anyám a hibás?!


Kamu.

2017. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Dehogy kamu. Nem egy nyugodt ember
2017. nov. 24. 10:53
 24/32 anonim ***** válasza:
98%

Te is tudsz ám párt választani akkor... Szegény szüleid. Fogadni mernék hogy hamarosan megint kérni fog, és ha nem adtok akkor ti vagytok a mocsok ganék, a szemét gazdagok akik csak a pénzt számolják, és örüljetek ha nem veri agyon valamelyikőtöket... A Jóisten óvjon mindenkit az ilyentől.

Szabaduljatok tőle mielőbb, ez csak nyeli a pénzt, 4 hónap alatt kétszer is megadhatta volna csak a fizetéséből, főleg úgy hogy most is szinte eltartják...

2017. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
91%
Segílyes élősködő magyarok vircsaftolnak. Majd jön a következő segílyke, a pasi már elköltötte a pénzt, arra vess keresztet.
2017. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Hát ja , ha nem költötte volna el akkor nem jelentene problémát visszaadni!
2017. nov. 24. 11:35
 27/32 anonim ***** válasza:
93%
Apád bármikor ki rakhatja.! Én az ilyen embert elfelejteném,szakítanék. ingyen élő!
2017. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de sajnos az egész családod nem állt az első sorban, amikor az észt osztogatták. Viszont jószívűek a szüleid, nem azt érdemelték volna, hogy egy olyan embert vigyél a nyakukra, aki nem csak élősködik rajtatok, hanem még tán agyon is verné apádat, ha kirakná a szűrét, ami pedig a legkézenfekvőbb megoldás lenne. Van egy sejtésem, hogy egyáltalán milyen körökről lehet szó, ahol a lány családját így kezelik.... mert egy ilyen sztori normális esetben egyszerűen elképzelhetetlen.
2017. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe keveredtetek. A pénzt már nem fogjátok látni. Több pénzt ne adj neki. A kapcsolatot szakítsd meg, és ami a legnehezebb, apukádnak ki kéne tudnia rakni ezt a csótányt. Remélem, sikerül, ha máshogy nem, rendőrséggel.
2017. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Most nyugtatni kell a kedélyeket. A pénzt vissza kell szerezni, ha összevesztek vele akkor erre nem lesz esély. Türelmesen meg kell vele beszélni. Ha megígéri, akkor egy időpontot is kell kérni hozzá. Ha meglesz a lóvé, akkor lehet másképp akciózni
2017. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!