Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Szerintetek anyukám...

S. O. S! Szerintetek anyukám volt a hibás?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy én Németországban lakok anyummal és a páromat befogadtuk. Az elején nem volt pénze úgyhogy tartottuk úgymond, de ez nem is lett volna probléma! Aztán a párom itt nem kapott jól fizető melót és úgy döntöttünk , hogy elköltözünk apumhoz Stuttgart mellé. Ott kapott is munkát 1500 euró nettó. Én még itt maradtam anyumnal mert be kellet fejezzem a jogsit. Aztán oda át úgy volt , hogy kapunk lakást és mivel minden kezdet nehéz anyum átutalt páromnak 2000 eurót lakásügyben, de úgy lett megbeszélve, hogy ha nem kapjuk meg a lakást akkor vissza utaljuk. Végül sajnos nem kaptuk meg a lakást , de párom az 1500 eurós fizetése mellett még anyukám pénzével is minuszba van. Abból a pénzből küldött haza a testvérének 400 eurót úgy , hogy erröl anyumat meg sem kérdezte. Most anyukám szeretné vissza a pénzét , mivel hogy igy volt megbeszélve és most az van , hogy ő van felháborodva és azt mondja hogy keverem a szart , mert anyukám mellé álltam. És most ő az aki pipa ránk. Szerintetek hogyan kezeljem a kialakult helyzetet?

2017. nov. 23. 23:50
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
91%
Mint látjuk, rengeteg a teljesen hü lye ember, akik tovább viszik a génjeiket, hogy nehogy kihaljanak a debilek a földgolyóról.
2017. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
71%
Szerezd vissza anyád pénzét a féreg ingyenélő herédtől, aztán meg lapát.
2017. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!