Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családban is van olyan,...

Más családban is van olyan, hogy a férj igazi analfabéta a szülinap, stb. ajándékozáshoz?

Figyelt kérdés

Nem érti, hogy ha megvan mindenem, miért vágyom mégis valami kis meglepetésre, apró kedves ajándékra szülinapomkor. A többi alkalomra (házassági évforduló, névnap, nőnap) virágcsokrot szoktam kapni, ezzel úgy vagyok, hogy jól esik, hogy gondolt rám, de ha írna egy képeslapot pár szerető szóval, milliószor jobban örülnék.


Ez már a második születésnapom volt, ahol csak egy "Isten éltessen"-re futotta, mert még a csokor virágot sem szervezte le előre, aznap pedig estig dolgozott.


Pár nappal az enyém után van a szülinapja, így még feltűnőbb, hogy én viszont készülök valami kis meglepetéssel, sőt, idén már a gyermekünk is akkora, hogy együtt készültünk, és mivel még nem tud titkot tartani, tud is róla.


nem ez a legnagyobb gondom az életben, de rosszul esik.


2017. dec. 12. 13:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm.
2017. dec. 14. 14:06
 62/63 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kicsit zavaros, amit írtam, de arra akartam kilyukadni, hogy ha mindenki azt nézné, hogy én min tudok változtatni, hogy a másik boldogabb legyen és arra koncentrálna, hogy a másik mennyi mindent tesz érte, sokkal kevesebb válás lenne.
2017. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ajándékozó géniusz vagyok, évek múltán is emlegetnek egy-egy telitalálatot, amit még ők sem tudtak, hogy akarnak, de abszolút megváltoztatta az életüket.


Férjem ezzel szemben a saját anyjának nem tud ajándékot venni, pedig romantikusabb alkat és nagyon közel állnak egymáshoz. Így együtt ajándékozunk, nincs belőle baj.


Viszont én is szeretek jó ajándékot kapni, de velem szemben is gondjai vannak. Így én adok neki egy 5-6 db ötletet, szépen, listán összeszedve. Meg mutatok neki pár ötletet még arra is, hogy hol lehet jó minőségben, olcsón beszerezni őket.


Így vesz nekem olyan ajándékot, ami hasznos, olyan, amilyet szeretnék, s mégis meglepetés, mert nem tudom, melyik lesz, vagy hogy melyik boltban vette meg végül.


Az apró figyelmességre való igényemet kielégíti azzal, ha hoz a kedvenc sörömből egy üveget spontán, vagy csinál nekem egy forró lábfürdőt és még be is krémezi a kis patáimat.

2017. dec. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!