Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti parotok exfelesége, hogy...

A ti parotok exfelesége, hogy fogadta, hogy babatok lesz?

Figyelt kérdés
A paromnak a házasságából van egy fia aki mindent megkap ,akármit két,heti 4 szer taliznak el mennek mindenféle ami engem nem zavar mert ez normális,hogy szereti a gyereket.Most h jon nálunk a baba a párom mondta az EXNEK aki el sirta magát,majd rá fogta a gyerekre ,hogy ő miatta sír,mert hogy fogja ezt neki be adagolbi,hogy baba lesz? ez nekem furcsa?
2017. dec. 12. 16:18
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
61%
Ne izgulj, pár év és te is megtudod, mit éreznek ilyenkor.
2017. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
76%
11-esXDDDDD
2017. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
34%
Minden nap meg fogod kérdezni?
2017. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
85%

"szerintem érez is még valamit a párom iránt"

-ez jó megérzésed.

Valójában akivel ilyen mély kapcsolatban vagyunk, egyesülve szerelemben, attól soha teljesen el nem tudunk már válni.

Életre szól, még ha a felszínen szét is tépjük a kapcsolatot.

2017. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
Istenem mi ez a vissza nyal a fagyi? A barátnőim mind elváltak ,és ők nem értették nem ,hogy én? Pedig aztán ők is sirhatnanak ....De ők rendesek az egyik meg az ex eskuvojere is elment ,és amikor gyerek jött akkor gratulált.nem sírva fakad és lelkileg terorrizalja az exet...
2017. dec. 12. 18:11
 16/55 A kérdező kommentje:
arról nem beszélek ,hogy mi szeretnénk ha a két gyerek szeretné egymást.de az EXNEK ez abszolút nem tetszik ...mert szerinte így is ki készül majd a gyerek ha megtudja a babát....no comment...es akkor meg én vagyok a rossz?😃😃
2017. dec. 12. 18:13
 17/55 A kérdező kommentje:
Nem engedi azt sem ,hogy elmondjuk a gyereknek ...majd azt ő ...mert ,hogy majd ha kiborul akkor ő megvigasztalja..szerintem meg tömni akarja a fejét hulyeseggekel
2017. dec. 12. 18:16
 18/55 anonim ***** válasza:
86%
Na itt derül ki, hogy a gyerekkel akar lelkiismeretfurdalást kelteni bennetek, hogy ne legyen a párodnak felhőtlen boldogság a babavárás. Amikor külön mennek a párok, nem tudom, hogy nem világos előttük, hogy mindkettőnek joga van a TELJES felnőtt élethez. Hogy élete végéig a férfi sem lesz ugróegér, ha az ex rosszakat álmodik. Az én párom csak "adj pénzt" apuka. Ha éppen nem nyúzzák a bőrét, a gyerek a telefont sem veszi fel. (pedig azt is az apjától kapta).
2017. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
33%
Szóval az a gonosz szuka nem akarja hagyni, hogy egy egyelőre gyermektelen nő, meg az az ember, aki otthagyta a családját... hogy két ilyen ember mondja el a kisfiának, hogy lesz egy kistestvére. Akivel majd együtt fog élni az apukája, miközben őt csak látogatja. Nem is értem, miért borult ki az asszony, igazán semmiség kicsi gyerekként egy ilyen hírt megemészteni. 😉
2017. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
Utolsó ..a gyerek barmikor jöhetne félelem ide 7 napból 7 is .az más teszta h engedni nem akarja ex ..
2017. dec. 12. 19:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!