Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti parotok exfelesége, hogy...

A ti parotok exfelesége, hogy fogadta, hogy babatok lesz?

Figyelt kérdés
A paromnak a házasságából van egy fia aki mindent megkap ,akármit két,heti 4 szer taliznak el mennek mindenféle ami engem nem zavar mert ez normális,hogy szereti a gyereket.Most h jon nálunk a baba a párom mondta az EXNEK aki el sirta magát,majd rá fogta a gyerekre ,hogy ő miatta sír,mert hogy fogja ezt neki be adagolbi,hogy baba lesz? ez nekem furcsa?
2017. dec. 12. 16:18
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Sőt a múltkor is kérdezte a gyerek ,h jöhetne e hozzánk? És egyből az anyjara nézett ...vajon miért??? ki nem engedi???
2017. dec. 12. 19:37
 22/55 A kérdező kommentje:
Engem az nyugtat,hogy ha nagyobb lesz a gyerek akkor anyuka már nem tudja irányítani.🤗😏És nem kell engedélyt kérnie ,h jöhessen .akkor saját maga eldönti majd .h akar e a testvérével kapcsolatot
2017. dec. 12. 19:41
 23/55 anonim ***** válasza:
41%
Nem baj, csillagom, te majd ügyesebben csinálod, és mikor téged is az a megtiszteltetés ér, hogy újabb féltesója születik egy harmadik édesanyától a jelenleg te férjednek, akkor te majd gyakran küldd át játszani az új asszonyhoz, az új családhoz a kicsikédet. És nálatok majd ne kelljen engedélyt kérnie a gyereknek, ha el akar menni bárhová.
2017. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
10 éve vagyunk egyutt:☺ és 14 hetes terhes vagyok 65 kg 175 magas nyugi nem vagyok elhizva😂😂😂😂Es féltékeny rá sose lennék ra nincs mire úgy őszintén😂😂
2017. dec. 12. 20:09
 25/55 A kérdező kommentje:
Uuuuhh nagyon sok megkeseredett nő van itt..... Most oszinten ha én nem ártottam neki és normálisan állunk hozzá ,akkor miért kell így viselkedni ? de én úgy látom itt nők azt támogatják ,h nem normális ha a gyerek megismeri a tesoja.....netalan szereti is.pedug ez lenne a normalis
2017. dec. 12. 20:14
 26/55 A kérdező kommentje:
23- as nem én sírtam el magam ...hanem az ex ...nem tudom ki kire féltékeny
2017. dec. 12. 20:16
 27/55 anonim ***** válasza:
66%

Az ex érez még valamit a párod iránt és/vagy eddig nyugtatta az a tudat, hogy csak ő a gyereke anyja, tehát kiemelt helyzetben van. A saját érzéseit vetíti ki a fiára; nem a fia fog kikészülni, hanem az ex.

A kisfia, hacsak az az anyja nem tunigolja fel ellenetek, inkább örülni fog a kistesónak.

Párod állítsa le az exét, láttassa be vele, hogy a saját fiával cseszik ki leginkább, ha a leendő testvére ellen hangolja.

2017. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
46%
Nős volt legalább mikor összejöttetek?
2017. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
60%

nem tudom, hogy miért zavar téged, hogy az ex szomorú.

Hagyd már meg neki ezt a jogot.

az a nő elvesztette a családról szóló álmait, és te kaptad meg helyette. Hagy legyen már legalább szomorú szerencsétlen.

2017. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
30 as látszik h te is megkeseredett nő lehetsz😂😂..fel a fejjel lesz neked ia valaki.Nem nem volt nős már 1 éve el vált volt.mi idén leszünk 10 éve együtt.könyörgöm 10 év után lépjünk már túl egy pasin.Es ne engem gyűlöljon a szar élete miatt.
2017. dec. 12. 22:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!