Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti parotok exfelesége, hogy...

A ti parotok exfelesége, hogy fogadta, hogy babatok lesz?

Figyelt kérdés
A paromnak a házasságából van egy fia aki mindent megkap ,akármit két,heti 4 szer taliznak el mennek mindenféle ami engem nem zavar mert ez normális,hogy szereti a gyereket.Most h jon nálunk a baba a párom mondta az EXNEK aki el sirta magát,majd rá fogta a gyerekre ,hogy ő miatta sír,mert hogy fogja ezt neki be adagolbi,hogy baba lesz? ez nekem furcsa?
2017. dec. 12. 16:18
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
30 as valami elhagyott nő lehetsz ... azért kommentelsz értelmesen. A 10 év minket igazol ☺mire lennél féltékeny? arra hogy 3 évig voltak együtt? és azóta se talál senkit ..... biztos erre vagyok ...na legyen szép ested és találd meg a boldogságot
2017. dec. 12. 22:27
 32/55 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, szerintem azok betegek, akik nekiestek az ostoba "erkölcsi" agybajaikkal...
2017. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
31%

Az nem jutott eszedbe, hogy tényleg a gyereke miatt sír? Azért nem az a normális, hogy a gyerek ügy nő fel, hogy anyuka apuka külön, itt ott még egy testvér.

Én is sírnék, ba@, ha elhagyna az apuka, és egy másik nőnek csinálna gyereket, a másik gyerekét, meg nálam hagyná.

És ennek semmi köze nem lenne a pasihoz, csak szerintem egy család nem ilyen, és a gyereknek nem jó így!

Szóval szüld meg szépen azt a gyereket, és majd akkor fogod megérteni az ex reakcióját, ha ugyanabban a cipőben leszel, mint ő.

2017. dec. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
66%
"Most h jon nálunk a baba a párom mondta az EXNEK aki el sirta magát,majd rá fogta a gyerekre ,hogy ő miatta sír,mert hogy fogja ezt neki be adagolbi,hogy baba lesz?" - rá ne bízzátok a zakkant anyucira, mondjátok el szépen ti neki.
2017. dec. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező és miért olyan hihetetlen, hogy a gyereke miatt sír valóban?

Ő már így is egy mozaikcsaládban él, apa nélkül, "mostoha" anyuci van neki. Oké hogy bármikor mehet hozzátok, de ez akkor sem olyan mintha apa-anya együtt élne. És akkor most féltestvére születik. Honnan tudod, hogy a gyerek mit érez amúgy?

Nem kéne így az exre rontani, pláne nem ilyen nagy mellénnyel, beképzelten, mert marha ellenszenves hogy ilyen magas lóról beszélsz.

Ha meg így zavar, és feltételezel róla dolgokat, akkor talán ülj le te vele, és beszéljétek meg. Mondjuk elhiszem hogy jobb egy anonym oldalon szapulni.

2017. dec. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mekkora gyerekről beszélünk?
2017. dec. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
49%

Hát, nem tudom.


Nekem intő jel lenne, hogy egy nőt gyerekestül elhagyott. Nem éppen pozitív képet adna magáról ezzel, sőt.

Okés, persze, kezdenék vele kapcsolatot, de gyereket biztosan nem vállalnék - ha már az elsőszülöttjétől is lelépett.


Kedvesem apja lelépett tőlük (3 éves volt ő akkor), majd összejött egy másik nővel, csinált két gyereket és őt is elhagyta (ott 4 éves volt a nagyfiú akkor). Most egy harmadik feleségével van, de a nő ott az elején kikötötte, hogy nem lesz közös gyerekük.


Unokatesóm férjének is van gyereke az előző házasságából. Ő jó apa, de mint férj valami borzalom. Négy éve vannak együtt (már házaosk), de összeköltözés kizárt, a pasi egy szarrágó ami a pénzt illeti, stb.

2017. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
14 éves gyerekről beszélünk....Es az hogy anno a nő akart válni mert szerelmes lett ,a munkahelyen egy paliba.. Nem értem ezek után miért sír..EZEK UTÁN LEHET NYUGODTAN TAMADNI
2017. dec. 13. 09:35
 39/55 A kérdező kommentje:
Majd elnézést kerek tőle ,hogy merek szülni egy gyereket 10 év után... És bocsánatot kerek tőle,h anno elfogta a hazzasagat és én képbe jöttem...en kerek elnezest
2017. dec. 13. 09:41
 40/55 A kérdező kommentje:
Eldobta&
2017. dec. 13. 09:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!