Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti parotok exfelesége, hogy...

A ti parotok exfelesége, hogy fogadta, hogy babatok lesz?

Figyelt kérdés
A paromnak a házasságából van egy fia aki mindent megkap ,akármit két,heti 4 szer taliznak el mennek mindenféle ami engem nem zavar mert ez normális,hogy szereti a gyereket.Most h jon nálunk a baba a párom mondta az EXNEK aki el sirta magát,majd rá fogta a gyerekre ,hogy ő miatta sír,mert hogy fogja ezt neki be adagolbi,hogy baba lesz? ez nekem furcsa?
2017. dec. 12. 16:18
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
75%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Itt még csak 4 éve voltatok együtt, nem 10. Miben ferdítesz még?

Mert azt kizártnak tartom, hogy egy 14 éves fiú miatt így aggódna az anyukája, és egyáltalán, hogy ne neki mondja el az apja a testvér érkezését, hanem az exnek. Gondolom kisebb az a gyerek. A többiről az előző kérdésed tükrében az a véleményem, hogy nyilvánvaló, hogy az ex még érez valamit a férjed iránt, és ezért érte sokként, hogy lesz közös gyerek. Ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni, csak reménykedni, hogy talál magának előbb utóbb egy férfit.

2017. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
78%
Na, a kis kamugép. Te is jó példája leszel a gyerekednek. Hazudni fogod legelőször megtanítani, mi?
2017. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
71%
Összevissza hazudozik ez a nő. És egy ilyen alantas jellemű ember fog gyereket nevelni. És még ő tartja magát különbnek az exnél, akit úgy ítéltetek itt el, hogy csak ennek a hazug leírása alapján “ismeritek”.
2017. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
77%

Mivel én babonás fajta vagyok, és te azt irtad,hogy 14 hetes terhes vagy, akkor hadd teljen már el a 9 hónap, vagyis amikor már megszületett a baba, aztán beszélgess az exedrõl.


Egy 14 éves gyereket nem lehet orránál fogva vezetni,sõt gondolom már látta rajtad,hogy terhes vagy, ha mindig megy hozzátok.Vagy nem jár hozzátok?

2017. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
30%
"akkor hadd teljen már el a 9 hónap, vagyis amikor már megszületett a baba, aztán beszélgess az exedrõl." - mi van utolsó, a remény hal meg utoljára számotokra?
2017. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, miért kell olyan kérdést feltenni, amire nem tudsz választ elfogadni. Ha helyeselést akarsz hallani, pletykáldd ki a barátnőiddel.

Kérdéses, hogy miért sírt az ex, de a féltesót elmondani, nem hiszem, hogy a ti dolgotok. Ő az anyja és ő tudja a legjobban, hogyan reagál a gyerek.

Én elvből nem jönnék össze olyan férfival, akinek van már gyereke, pedig azon az állásponton vagyok, hogyha rossz egy házasság, akkor el kell válni.

Amúgy kitalálom, hogy a párid az előző feleségét csak azért vette el, mert terhes lett...

2017. dec. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
63%

Na ezért utálom én az ilyen "utáljuk xy-t közösen" kezdetű kérdéseket, mert minden sztorit úgy ad elő bárki, ahogy akar....A kérdező egy kis kamugép, vagy igaz amiket ír vagy nem.

Nem véletlenül tűnt el ilyen hirtelen.

2017. dec. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
31%
" de a féltesót elmondani, nem hiszem, hogy a ti dolgotok." - egy gyereknek két, egyenrangú szülője van, és ha az apa oldalán történik valami, azt természetesen az apa dolga elmondani. Ennyi.
2017. dec. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező .Batyam ugyanebben a cipőben jár.uj kapcsolat új elet.es tönkre teszi az exe .Lesz itt meg sok minden ha nem állítjatok le
2018. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk pont fordítva van. Én vagyok a volt feleség. Az exférjemnek tőlem van egy lánya aki most 16 éves. 6 évvel ezelőtt született meg a második lánya a exemnek a második feleségétől.

Én nem igazán foglalkoztam vele. Gratuláltam nekik. Lányom szokott mesélni a kis húgáról, hogy milyen aranyos, mennyire szereti. Én örülök, hogy a kislány születése miatt az én lányomat sem hanyagolja az apja. Lányom szereti az apja új feleségét is, mert nagyon rendes. 3 éve külföldön élünk, így a lányom csak a szünetekben megy haza az apjához. Egyszer megkérdezték, hogy nagy gond lenne, ha pár szép kislány ruhát küldenék amit kifizetnének. Nos, szülinapkor, karácsonykor mindig küldök játékot, ruhákat a kislánynak (nem kérem el a pénzt, ajándék). Második férjemmel (akivel boldog házasságban élek) azt beszélgettük, hogy nagyon jó, hogy a lányok szeretik egymást, és mi felnőttek is tudunk kulturáltan viselkedni. A gyerekek semmiről nem tehetnek.

2018. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!