Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti parotok exfelesége, hogy...

A ti parotok exfelesége, hogy fogadta, hogy babatok lesz?

Figyelt kérdés
A paromnak a házasságából van egy fia aki mindent megkap ,akármit két,heti 4 szer taliznak el mennek mindenféle ami engem nem zavar mert ez normális,hogy szereti a gyereket.Most h jon nálunk a baba a párom mondta az EXNEK aki el sirta magát,majd rá fogta a gyerekre ,hogy ő miatta sír,mert hogy fogja ezt neki be adagolbi,hogy baba lesz? ez nekem furcsa?
2017. dec. 12. 16:18
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
ez nagyon szép és jó utolsó, csak ha nem lenne férjed, nem lennél boldog, hanem azóta nem lenne senkid, hogy a férjed elhagyott, szerintem lehet, hogy lenne benned tüske. Vagy ha éppen benned nem, azért az érthető, ha valakiben van. (engem nem hagytak el másért, nem is voltam házas, szóval velem ezt csak az empátia mondatja)
2018. jan. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
41%
Batyam is elhagyta mert egy harpia ,volt és arról nem beszélek milyen retekben neveli a gyereket.De nem ezzel foglalkozik hanem a batyamekkal ,hol mikor tegyen keresztbe. Tüske ide vagy oda miért nem kezdenek új életét ezek a nők? Miért a másik boldogsága tönkre tevese a cél .Ocskak
2018. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
45%
így van, egészségesebb lenne, ha új életet kezdenének ezek a nők. csak van, akinek ez nem könnyű.
2018. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
0%

ma 06:53

Tévedsz. A volt férjem nem hagyott el. Az igazság az, hogy én akartam végett vetni a házasságnak, mert túl fiatalok voltunk amikor összejöttünk, és az évek alatt megváltoztunk, mások lettünk. Barátként váltunk el, és én mentem férjhez hamarabb. Neki később lett a felesége. Nincs tüske bennem, mert már rég lezártuk a kapcsolatunkat.

2018. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Te magad állítottad párhuzamba a saját történetedet a kérdéses történettel. Ha te hagytad el a férjedet, akkor miért is lenne benned tüske :D Nem is értem, hogy tudod összehasonlítani a kérdésben szereplő helyzetet a sajátodéval. Teljesen más. Az, hogy te jól érzed magad, mert a saját rossz házasságodat önszántadból lecserélted egy jobbra, az teljesen természetes. Ha egy nőt egy gyerekkel akarata ellenére otthagynak egyedül, és évek alatt sem talál mást magának, miközben a férje mással vígan családot alapít, hát azt hiszem, "egy kicsit" más helyzet.
2018. jan. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!