Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "menő" szülni?

Miért "menő" szülni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy menő lett 18-20 évesen arra hivatkozni hogy "én már letettem valamit az asztalra, szültem"

Javitsatok ki ha nem így van, de facebookra is 1000 kép naponta a gyerekről hogy mindenkillássa hogy neki gyereke van.


2018. jan. 1. 11:46
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem igy alakul nem menöznek , es biológiailag is ez az a kor , amely a legalkalmasabb a gyerekvállalásra, 40 evesen pedig elhetik masodfiatalsagukat , nagy gyerekekkel.

Ahogy popper mondta annak idejen , h a gyerek nem lehet gyerek , a fiatal nem elhet ahogy szeretne , az öreg pedig nem engedheti meg maganak h megöregedjen.

Tehat a biológia ellen harcolunk egesz eletunkben mert rakneyszerit a tarsadalom , az elvarasok es a körulmenyek , anyagiak .

Regen is a fiatalok szultek a legtöbb gyereket , nem a befutott 45 evesek

2018. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Én ezt szinte egyáltalán nem tapasztalom. 23 éves vagyok, nagyon kevés korombeli ismerősömnek van már gyereke. Ráadásul akinek van, azok már mind házasok, és általában bigott keresztények... azt hozzá kell tenni, hogy a szociális hálóm nagyrészt egyetemistákból és tisztességes, dolgozó emberekből áll. Azt gondolom, hogy a jelenség, amit leírsz, csak egy bizonyos rétegre jellemző, nem általános.
2018. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Nem tapasztalom. Az én korosztályom (26-27) körében lett most több várandós vagy kisbabás, de ez sem kiugró.
2018. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
A 27 es válaszoló vagyok, de miért pontoztatok le? :O
2018. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!