Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "menő" szülni?

Miért "menő" szülni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy menő lett 18-20 évesen arra hivatkozni hogy "én már letettem valamit az asztalra, szültem"

Javitsatok ki ha nem így van, de facebookra is 1000 kép naponta a gyerekről hogy mindenkillássa hogy neki gyereke van.


2018. jan. 1. 11:46
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
96%

A facebookon nem veszem ezt észre, mondjuk nem is ez a korosztály vagyok. Amikor az voltam, akkor néhány butácska lány szült, akiknek többségénél csak becsúszott a gyerek (már érettségi banketten megtippeltem volna, hogy kik lesznek ezek), illetve volt talán kettő, akik már nagyon akarták. Egyiknek tök jól bejött, másik már egyedülálló anyuka a két csemetével.


A gyerekes topikban viszont tényleg feltűnő, hogy hány 18-22 éves, eléggé infantilis lány/nő próbálkozik gyerekkel, láthatóan tök fogalmatlanul. De szerintem ez az internet átka, hogy felnagyítódnak az amúgy is létező jelenségek.

2018. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
84%
Értelmes ismerősökkel veszem körül magam, úgyhogy nem találkozom ezzel a jelenséggel.
2018. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
86%

Cseréld le az ismerőseidet kevésbé primitívekre, akkor nem fogod ezt "menőzésnek" tekinteni!

Szaporodni az állat is tud az első tüzelése után.

2018. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
92%

Ismerős a jelenség, fb szempontból is meg azért is, mert tényleg sokan azt hiszik,hogy ha szültek akkor ők elértek valamit.

Igazából pont, hogy sokszor nem értek el semmit, és nincs is tervük arra vonatkozóan mit kezdjenek magukkal. Ezért szülnek, és megvan a kifogás mindenre.

Én nem szülök és kerülöm az ilyen embereket, fb-on sincsenek olyan ismerőseim akiktől egész nap ömlenének a gyerek-képek.

Amúgy ez a letettek valamit az asztalra olyan dolog, hogy a minap bementem dolgozni, és ott feküdt egy kisbaba az asztalon. Anyuka úgy érezte, hogy ilyenkor télvíz idején amikor mindenki taknyos, jó ötlet behozni a 8 hetes babát apuhoz (meg a maradék 50 kollégának mutogatni).

2018. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
99%
Sajnos tényleg sok ilyen van Esze semmi, nulla anyagi biztonságra szül, és mélyen megveti azokat akik nem pottyantanak. És hogy miért? Mert ostoba, primitív emberek, aki ész híján azzal villognak hogy tudnak szülni- mivel nem tanultak, nincs jó munkájuk, kiemelkedő tudásuk se semmiben, se különösebb tehetségük, marad hogy összehoztak egy gyereket. Az már más téma, hogy fialni a lőtéri kutya is tud...
2018. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
98%
Pedig sokkal jobb lenne mindenkinek, ha a legtöbb nő akkor szülne már, amikor van biztos állása, amivel annyi pénzt kereshet, hogy egyedül is fel tudná nevelni a gyereket. Mert sok fiatal azért nyugodt, mert azt hiszi, hogy a párja (vagy esetleg a szülei) pénzéből fogja felnevelni. És ha ne adj Isten, elhagyja a párja vagy meghalnak a szülők, akkor mihez kezd? Nem gondolkodnak előre, az érzelmi biztonság sajnos nem minden.
2018. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
98%
Szülni nem nagy szám. Egy gyereket tisztességben felnevelni, na az már valami.
2018. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
27%
Én se találkoztam ezzel a jelenséggel.
2018. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
90%
Mert most a Kardashian/Jenner-ék is mind fel vannak csinálva. A baba kiegészítő lett.
2018. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 Theressita válasza:
28%
Nem tudom, én inkább épp az ellenkezőjét tapasztalom a környezetemben...
2018. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!