Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya már nem először mondja...

Anya már nem először mondja rám, hogy úgy nézek ki, mint egy k. urva, dagadt a combom, neki jobb alakja van, stb. de miért?

Figyelt kérdés

ő 39 lesz decemberben, én novemberben 17 leszek. 173 cm és 55 kg vagyok nagyjából. valamelyik nap 4x kellett átöltözzek, mert amikor felvettem egy rövidnadrágot, rögtön ideges lett és azt mondta "menj amiben akarsz a dagadt comboddal". erre felvettem egy másik rövidnadrágot, azt mondta, úgy nézek ki, mint aki strandra megy mit képzelek, hogy így megyek utcára. aztán felvettem egy cicagatyát, ami ki van vagdosva, de vettem alá harisnyát is, akkor megkaptam, hogy így nem mehetek ki, úgy nézek ki, mint egy k.urva. utána felvettem egy sima hosszú farmert, akkor már tényleg majdnem falnak szaladtam, amikor megszólalt: -Velem meg nem tudtál volna sima hosszú farmerben jönni, mert szerinted megsültél volna!?...

Ma pedig szóba hozta, hogy nem bántásból mondja, de többen is megjegyezték, hogy neki jobb alakja van mint nekem.(ezt nem először mondja és szörnyen idegesít, mert nekem ez nagyon rosszul esik, hogy olyan, mintha próbálna velem versengeni és lealacsonyít engem a saját anyám.) Hogy a francba tarthatja egy anya szebbnek magát, mint a lányát??? Egyáltalán hogy jut eszébe ilyen neki vagy bárkinek, hogy melyikünk a szebb? Ráadásul nem mondom, hogy különösen izmos vagyok vagy bármi, de nem gondolom, hogy kövér lennék, viszont amikor ilyeneket hallok anyától sokkal csúnyábbnak érzem magam és rosszul is esik:( ha meg megmondanám neki, hogy rosszul esik nagyon (ezt biztos látja rajtam, de fontosabb neki, hogy magát fényesítse) akkor is tudnám és zavarna, hogy ha rámnéz azt gondolja, hogy ő ennyi idősen ezerszer jobban nézett ki:(


2010. jún. 9. 00:44
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
77%

Hm ha anyukad tancolt Olaszba, akkor no comment nem is kell vitatkozni azon ki a kurv@.

Es most tenyleg ne haragudj ram az elobbi kijelentesemert!!! 100 szor is elnezest kerek!!!

De nekem vannak ismeroseim kint.

Aki modell az nincsen raszorulva a tancolasra.

Aki tancol az kurv@ is!

Aki azt mondja nem az meg hazudik!

Van kint modell baratnom hat nincsen raszorulva, hogy tancoljon.

Van kint lokal tulajdonos ismerosom, aki allitja azt amit en mondok.

Volt kint olyan baratnom aki 13 evig a legjobb baratnom volt es allitotta, hogy o csak tancol.

Aztan kesobb kiderlt rola minden.

De nekem a legjobb baratnojenek nem mondta el.

Szoval, anyuka ne magabol induljon ki!!!

A stilusodbol itelve Hala Istennek az alma messze esett a fajatol!

2010. jún. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Olaszban aki táncol, az tényleg nem csak táncol általában ez igaz, de ő nem ott táncolt, hanem Magyarban balettozott. Olaszban csak modellkedett, de azt sem valami profi szinten.
2010. jún. 9. 02:34
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

anyukádnak valszeg komoly problémái vannak saját magával, és ezt rajtad vezeti le. a legtöbb, amit tehetsz, hogy megpróbálod elérni, hogy ez leperegjen rólad, és minél kevesebbet beszélsz vele.

ugyanis amiket mond, és amit csinál, az nem egészséges szülői magatartás, és borzasztóan messze van attól. ez beteges, kóros. próbáld megbeszélni vele, hogy ez így nincs rendben. ha nem hajlik rá, akkor tarts távolságot.

nem vagy felelős anyukádért, de még tehetsz saját magadért, mert azért bizony felelős vagy. anyukád viselkedése neked a jövőben nagyon komoly pszichológai problémákat okozhat, ami ellen nehéz tenni, hiszen egymás mellett éltek.

szörnyű volt ezt az egészet olvasni. ha van iskolapszichológus, menj el hozzá, és beszéld meg vele ezt az egészet, hátha ő tud segíteni. ne félj, meg fogja érteni, ugyanis ez a jelenség korántsem olyan ritka.

2010. jún. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez irigyseg es egy anyatol nagyon undorito viselkedes! Ahogy irtad, mikor rossz kedve van, ilyeneket mond, valahogy ki akarja tolteni a merget valakin es rajtad csattan az ostor. Anyakent mondom, hogy ilyet nem szabadna megengednie maganak. Nekem ugyan nincs lanyom, csak fiam, de eleve nem tudom masnak latni, mint szepnek, de magamhoz vagy az apjahoz nem is ugy hasonlitom, hogy melyik a jobb kepu meg melyikunk a jobb. Egy szulonek orulnie annak, ha a gyereke akarmiben jo es ha meg nem is olyan jo a gyereke, ezt nem fogja serto stilusban kozolni vele. Ez nekem nagyon furcsa. Marmint, hogy anyukad versengeni probal veled. Valoban kapuzarasi panikja lehet, rajott, hogy o mar nem olyan fiatal es sosem lesz az. De ez meg mindig nem ok arra, hogy a sajat lanya onbecsulesebe igy belegazoljon. En is azt mondom, hogy beszelj vele, mondd el neki, hogy neked ez mennyire rosszul esik, mert te nem akarsz vele versengeni. Ha nem megy sehogy sem, semmi sem valtozik, hagyd ra, mert meg az is lehet, hogy oromet okoz neki, ha latja, hogy fel tud idegesiteni (mert vannak ilyen emberek is). Szerintem komoly onertekelesi gondjai lehetnek anyukadnak, mert aki csak a kulsejevel tud ervelni, annak belso erteke nem nagyon van. Ezzel vag fel, mert massal nem tud es ez ennyi evesen nagyon szomoru...
2010. jún. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy sokszor így megy: 1. kikészül valamiért pl összevesznek a barátjával 2. fekszik a szobájában alszik-eszik-alszik... 3. ha hozzászólok ilyenkor vagy ha a szeme elé kerülök rögtön belémköt és ilyenkor nincs mit tenni, tudom hogy ebből nagy gyomorgörcs lesz... és 4. végső unalmában és mivel nem tud más kiutat kitalálja, hogy elköltözünk volt már, hogy argentínába, volt hogy írországba akart, volt hogy vissza akart menni olaszba, volt hogy pestre és volt hogy balatonra akart költözni, így november óta, mióta hazajöttünk olaszországból, ahol elkezdtem a középsulit szeptemberben, szóval november óta nem iratott be magyar iskolába és most megint argentínába akar költözni én meg nem akarok vele menni, mert ott tényleg kilennék szolgáltatva neki még jobban, mint most és mindenkit elvesztenék. én újra akarom járni ezt az évemet és befejezni tisztességesen az iskolát itthon, de nincs kihez költözzek:(
2010. jún. 9. 03:08
 16/44 anonim ***** válasza:
most nem értem, szeptemberben elkezdted az iskolát, de nem iratott be, vagy mi?
2010. jún. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
olaszban kezdtem el a középiskolát szeptemberben, aztán novemberben hazajöttünk és itthon nem iratott be iskolába, de így kezdhetem újból. viszont hogy újra kezdhessem az évet már akkor is be kellett volna irasson itt valahova, ehhez képest ő most kitalálta megint, hogy argentínába akar költözni. nem tudom megint honnan jött ez az ötlet, mert még pénze sincs rá..
2010. jún. 9. 03:41
 18/44 anonim ***** válasza:
63%
Szegénykém. Erre a helyzetre nincsen megoldàs. Minél előbb el kell költöznöd, vagy kollégiumba, vagy, amint 18 leszel, albérletbe, bárhová, de otthon -egyelőre- nincs helyed. Ha már nem laktok együtt, rengeteget fog javulni a kapcsolatotok, ezt tapasztalarból mondom, az én anyám is egy összeférhetetlen ember, aki azt hitte, hogy a szavaknak nincs is súlyuk... rengeteget bántott, azután 18 évesen elköltöztem, és néhány év alatt egészen... hmm, "összebarátjoztunk". Meg aztán, mire 40-45 lesz, lehiggad majd, mert addigra elfogadja a korát. (legalábbis ez szokott történni, nem tudom, hogy a Te anyukádnak mennyi idő kell ehhez). Ha valaha (neadj'isten) nagyon komolyra fordulnának a dolgok, és gyakorlati segítségre lenne szükséged (lakást, diákmunkát szerezni, stb) írhatsz nekem nyugodtan, segíteni fogok. Kitartás, legyél erős! :)
2010. jún. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, ha tényleg muszáj lesz majd szólok:) alig várom, hogy elköltözzek így van, szerintem is javulni fog úgy a kapcsolatunk, de ezek akkor is bennem fognak maradni ezek a dolgok és majd rájön, hogy ennek az lesz a vége, hogy nem leszek vele rosszban, de egy ideig nem igazán akarom majd látni..
2010. jún. 9. 04:05
 20/44 anonim ***** válasza:
Egyszerű,kezd öregedni es ezt erzi is!
2010. jún. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!