Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya már nem először mondja...

Anya már nem először mondja rám, hogy úgy nézek ki, mint egy k. urva, dagadt a combom, neki jobb alakja van, stb. de miért?

Figyelt kérdés

ő 39 lesz decemberben, én novemberben 17 leszek. 173 cm és 55 kg vagyok nagyjából. valamelyik nap 4x kellett átöltözzek, mert amikor felvettem egy rövidnadrágot, rögtön ideges lett és azt mondta "menj amiben akarsz a dagadt comboddal". erre felvettem egy másik rövidnadrágot, azt mondta, úgy nézek ki, mint aki strandra megy mit képzelek, hogy így megyek utcára. aztán felvettem egy cicagatyát, ami ki van vagdosva, de vettem alá harisnyát is, akkor megkaptam, hogy így nem mehetek ki, úgy nézek ki, mint egy k.urva. utána felvettem egy sima hosszú farmert, akkor már tényleg majdnem falnak szaladtam, amikor megszólalt: -Velem meg nem tudtál volna sima hosszú farmerben jönni, mert szerinted megsültél volna!?...

Ma pedig szóba hozta, hogy nem bántásból mondja, de többen is megjegyezték, hogy neki jobb alakja van mint nekem.(ezt nem először mondja és szörnyen idegesít, mert nekem ez nagyon rosszul esik, hogy olyan, mintha próbálna velem versengeni és lealacsonyít engem a saját anyám.) Hogy a francba tarthatja egy anya szebbnek magát, mint a lányát??? Egyáltalán hogy jut eszébe ilyen neki vagy bárkinek, hogy melyikünk a szebb? Ráadásul nem mondom, hogy különösen izmos vagyok vagy bármi, de nem gondolom, hogy kövér lennék, viszont amikor ilyeneket hallok anyától sokkal csúnyábbnak érzem magam és rosszul is esik:( ha meg megmondanám neki, hogy rosszul esik nagyon (ezt biztos látja rajtam, de fontosabb neki, hogy magát fényesítse) akkor is tudnám és zavarna, hogy ha rámnéz azt gondolja, hogy ő ennyi idősen ezerszer jobban nézett ki:(


2010. jún. 9. 00:44
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

hidd már el, hogy semmi okuk nem lenne elvenni tőle. max. akkor, ha nem hajlandó a minimális szülői kötelezettségét sem teljesíteni - konkrétan iskolába járatni. anyukád butaságot beszél, senkit nem szondáztatnak, aki szórakozni jár, tényleg olyan nehéz elfogadni, hogy ne figyelj arra, amit beszél?

értsd meg, hogy anyukád beteg, nem várhatsz tőle reális és racionális hozzáállást semmihez. az állapota valszeg kezelhető, de amíg így marad, addig amit mond, az egyszerűen olyan, mintha nem is mondaná.

2010. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

van olyan gyógyszer, amitől jó kedve lenne komolyan?:O

amúgy előző: és ha megmondja a gyámügyisekneknek, hogy olaszban fogom ezt az évet megint elkezdeni (mert most nagyon mondogatja, hogy ez lesz) akkor nem fognak beleegyezni, hogy jól van vagy ott kezdem vagy ha itthon akarok maradni menjek valaki máshoz lakni?

2010. jún. 15. 21:04
 43/44 anonim ***** válasza:

Hogy viselkedhet egy anya így a saját gyermekével?

24/L

2010. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Mi lett Veled, Kérdező?
2014. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!