Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya már nem először mondja...

Anya már nem először mondja rám, hogy úgy nézek ki, mint egy k. urva, dagadt a combom, neki jobb alakja van, stb. de miért?

Figyelt kérdés

ő 39 lesz decemberben, én novemberben 17 leszek. 173 cm és 55 kg vagyok nagyjából. valamelyik nap 4x kellett átöltözzek, mert amikor felvettem egy rövidnadrágot, rögtön ideges lett és azt mondta "menj amiben akarsz a dagadt comboddal". erre felvettem egy másik rövidnadrágot, azt mondta, úgy nézek ki, mint aki strandra megy mit képzelek, hogy így megyek utcára. aztán felvettem egy cicagatyát, ami ki van vagdosva, de vettem alá harisnyát is, akkor megkaptam, hogy így nem mehetek ki, úgy nézek ki, mint egy k.urva. utána felvettem egy sima hosszú farmert, akkor már tényleg majdnem falnak szaladtam, amikor megszólalt: -Velem meg nem tudtál volna sima hosszú farmerben jönni, mert szerinted megsültél volna!?...

Ma pedig szóba hozta, hogy nem bántásból mondja, de többen is megjegyezték, hogy neki jobb alakja van mint nekem.(ezt nem először mondja és szörnyen idegesít, mert nekem ez nagyon rosszul esik, hogy olyan, mintha próbálna velem versengeni és lealacsonyít engem a saját anyám.) Hogy a francba tarthatja egy anya szebbnek magát, mint a lányát??? Egyáltalán hogy jut eszébe ilyen neki vagy bárkinek, hogy melyikünk a szebb? Ráadásul nem mondom, hogy különösen izmos vagyok vagy bármi, de nem gondolom, hogy kövér lennék, viszont amikor ilyeneket hallok anyától sokkal csúnyábbnak érzem magam és rosszul is esik:( ha meg megmondanám neki, hogy rosszul esik nagyon (ezt biztos látja rajtam, de fontosabb neki, hogy magát fényesítse) akkor is tudnám és zavarna, hogy ha rámnéz azt gondolja, hogy ő ennyi idősen ezerszer jobban nézett ki:(


2010. jún. 9. 00:44
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy anyukád egészen biztos, hogy valamilyen elmezavaros kórképpel rendelkezik. főképp ez a költözéses dolog... egyértelműen látható, hogy a gyerekének nem tudja biztosítani még a minimális szülői gondoskodást sem, ráadásul azzal, hogy nem jársz iskolába, még törvényt is szeg. neked még kötelező lenne iskolába járni, ez az élet, amit éltek, egyszerűen nonszensz. tudnod kell, hogy EZ beteges.

valószínűleg az lenne az egyetlen módszer, ha elmennél az önkormányzathoz a gyámügyi irodába, és beszámolnál ott a gyámügyesnek. nem kell tartanod ettől, ők ilyesmivel foglalkoznak, nem te vagy az egyetlen gyerek, aki ilyen módon kénytelen élni. nem fognak "elvenni" anyukádtól, de kötelezni fogják, hogy irasson be iskolába. mindenképpen el kéne menned.

2010. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Pff 39 éves vén szatyor kritizál azzal a ráncos pofájával!

Kár hogy nem vagyok a helyébe én olyat mondanék neki, hogy sirva fakadna!

2010. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

haha utolsó:DD

amúgy ha elmennék oda biztos, hogy nem vennének el tőle? nem szeretnék semmilyen otthonba meg máshoz kerülni, mert a családtagjaimnál sem lenne jobb mostmár ezt a 1,5 évet kibírom anyával, csak jönne meg az esze:S

2010. jún. 10. 08:00
 34/44 anonim ***** válasza:
Nekem három lányom van. Az egyik azért panaszkodik mert nagy a füle, a másik mert alacsony, a harmadik mert göndör a haja, nekem mindhárman tökéletesek. Ha nem tetszik a sminkjük, ha nem az én ízlésemnek megfelelően öltöznek, őszintén megmondom hogy nem tetszik, de hozzáteszem ha így érzik jól magukat áldásom rá. Anyukádnak tartania kellene egy önértékelést. Kivel is van problémája? Veled vagy önmagával!!! Egy szülőnek mindíg a sajátja legyen a legszebb!!!!!!
2010. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
nem, nem vennének el!!! mindig az a céljuk, hogy a gyerek az szülőkkel maradjon, és csak akkor "veszik el", ha már konkrétan a testi épségét, életét kockáztatnák vele, ha otthagynák, vagy ha nagyon súlyos lelki sérüléseket szerezne a gyerek. annyi fog történni, hogy kötelezik anyukádat, hogy irasson be iskolába, különben nagyon megbüntetik! ő a felelős érted, ő a gyámod, neked még iskolába kell járni. teljesen le fogsz maradni, el fogsz szigetelődni más fiataloktól... gondolom ezt te is érzed!
2010. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Na, ki küld egy virtuális tockost agyament anyunak?
2010. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
már megint kezdi hogy vegyem figyelembe hogy nem vagyok éppen sovány ez nemigaz:'(((((( és mondtam neki hogy mindenkinek a saját ygereke a legszebb ő meg csak azt nézi hogy híztam e erre aztmondta hogy minden gyereknek az anyukája a legszebb én meg mégsem mondom neki soha hogy szép:'(((( ma este szórakozni megyek a barátaimmal és próbálgattam a ruháimat, hogy mit vegyek fel, de msotmár megint belém beszélte, hogy tényleg elvagyok hízva:'(((
2010. jún. 11. 15:28
 38/44 anonim ***** válasza:

azt hittem, hogy neked egyértelművé vált a kommentekből, hogy oda se szabadna figyelned, amit beszél, mert anyukád beteg.

elmentél már a gyámügyre?

2010. jún. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
nem mentem el, mert félek, hogy megbánnám. pénteken mentem bulizni és azt mondta, hogy ha csak egy sört is megiszok és megszondáztatnak, akkor rögtön el fognak tőle venni. mondjuk nem hiszem, hogy elvennének tőle ennyiért, de lehet, hogy ha mindent amit itt leírtam elmondanék a gyámügynek másokhoz kerülnék vagy gyermekotthonba, mert hogy anya nem beszámítható és felelőtlen ..ettől félek:(
2010. jún. 14. 10:40
 40/44 anonim ***** válasza:
Csak saccolok, de szerintem ez még bőven kezelhető gyógyszerekkel. Ilyen frontin súlyú nevetéscsináló bogyó elég kell legyen eleinte, addig meg te már rég eltáncolsz a környékéről valakivel, aki nem felejti el naponta, titokban, döbbenten tudomásul venni, hogy mennyire kiérdemeletlenül vagy te neki :)
2010. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!