Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én reagálom túl vagy a...

Most én reagálom túl vagy a faterom ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Hétköznap 7-10 órát dolgozók amikor 7 órát dolgozók utána suliba megyek estig. Hétvégén van csak időm kicsit ki kapcsolódni és tanulni. Fel vannak háborodva, hogy én miért nem dolgozok hétvégén még pluszba otthon, de én már azt nem bírnám.Így sok ez kicsit nekem de kell a pénz nem akarok szüleimnek a terhére lenni hogy pénzt kérek.

2018. márc. 25. 10:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
56%
*emellé takarítok.
2018. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
77%

Tipikusan az a gyerek vagy aki azt hiszi higy a piszkos ruhák egy éjszaka alatt maguktól tisztulnak meg. Elárulom Neked, hogy ezt nem a jótündér csinálja.

Mivel szobalányt/bejárónőt nem fizetsz ezért csináld meg a házimunka rád eső részét! Képzeld mások is dolgoznak és ha hazamennek akkor ők is megcsinálják a házimunkát.


Ha ennyire fel vagy háborodva akkor költözz külön és megtudod, hogy eddig milyen jó dolgod volt.

2018. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
58%

12, ez jutott eszembe

[link]

2018. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
57%

Bírom a gyakorit, napi 7-10 órát dolgozik valaki, mellette még iskolába jár, de még azért otthon tartsa rendben a háztartást is :D

Itt gondolom mindenki 14 éves korától egyetem mellett dolgozott 5 műszakban miközben 4 lakást tartott rendben, és még volt ideje kikapcsolódni is :D

2018. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
57%
14: szerinted ez is 14 éves? Ennyire hülye nem lehetsz. Valszeg esti suliba jár, és bőven elmúlt 18. És igen, ha a szülő meg tudja csinálni, hogy napi 8-12 óra munka után még főz, mos takarít, akkor a nagykorú gyerek is. Elhiszem, hogy a magadfajta élősködő szerint nektek semmit sem kell csinálni, de ez a normális embereknél nem így van.
2018. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
64%
Szoval pent nem akarsz toluk kerni, ezel nem akarsz a terhukre lenni, de adert etethetnek, lakast adhatnak, tartsak tisztan amit te mocskolsz be, gondolom, mosas-vasalas is meg van. Ok nem penzt akarnak toled, hanem, hogy magad utan rakj rendet. Nem a fater reagal tul, hanem te akarod kihasznalni a helyzetet, hisz meg penzt sem adsz nekik. Gondolom, ok is ugyanugy dolgoznak a penzert mint te, de ok fizetik a rezsit, kajat, a te reszedet is. Meg van mit tanulnod az eletbol.
2018. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
46%

Szoval hotelben elsz

Azt ki kell fizetni vagy penzel vagy munkaval

Kinek dolgozol ?

Mire koltod ?

Kinek tanulsz ? Ugye nem a szuleidnek ?

Gondolkodj el ezen es ne vard kiszolgaljanak

2018. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
79%
Én is dolgozok, mellette meg iskolába járok, de én egyedül élek és nem a szüleimmel. Én is meg tudom csinálni a házimunkát és nem csak hétvégén. Napi 30 perc nem öl meg téged sem. Csak lusta vagy és elvárod, hogy kiszolgálják a seggedet.
2018. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
63%

14-es, képzeld, dolgozom, mellette nyelviskolába járok, van egy macskám, akivel foglakozni kell és lakásom, amit tisztán kell tartani.

Ja, a főtt kaja sem magától terem és a ruháim sem öntisztulóak.


A kérdező meg egy lusta dög, ennyi.

2018. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
87%
3 műszakba dolgozom, mellette sulizom, párkapcsoaltom van és igen van otthon is dolgom. És rendbe meg tudom csinálni.Elég tápos lehetsz
2018. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!