Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én reagálom túl vagy a...

Most én reagálom túl vagy a faterom ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Hétköznap 7-10 órát dolgozók amikor 7 órát dolgozók utána suliba megyek estig. Hétvégén van csak időm kicsit ki kapcsolódni és tanulni. Fel vannak háborodva, hogy én miért nem dolgozok hétvégén még pluszba otthon, de én már azt nem bírnám.Így sok ez kicsit nekem de kell a pénz nem akarok szüleimnek a terhére lenni hogy pénzt kérek.

2018. márc. 25. 10:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
87%
Miért a szüleid nem dolgoznak?
2018. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim válasza:
34%
Hallgass itt a sok hülyére dolgozz ameddig bírod aztán dögölj meg végülis ez az élet értelme megszületés > munka > megdögleni aztán viszlát BÁJBÁJ
2018. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:
78%
Akkor vagy értékes tagja egy társadalomnak ha dolgozol, ha nem egy élősködő vagy aki még a levegőt sem érdemli meg de ebben az a vicc hogy ő nem választhatta hogy megszülessen vagy sem sad story
2018. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
62%

22,23,


Nem, ne dolgozzon otthon, majd ki szolgálják a szu -iéi, vagy megrohad a mocsokban

2018. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
45%
Eddig az volt a gond hogy sok embernek még saját lakása sincs mert szüleinél élősködik most meg az hogy elköltözött? FUCK LOGIC
2018. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
68%
? Nem költözött el
2018. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám is rendszeresen panaszkodott, amit meg is értettem volna, ha az ő házimunkavégzése is kimerült volna valamiben. Ehelyett ő nonstop a tévé előtt ült sört vedelve és meccset nézve, merthogy a takarítás a zasszony meg leánygyerek dóga.

Ha nálad is ilyesmi a helyzet, akkor meg tudlak érteni. Egyébként nem nagyon, hiszen gondolom, a szüleid is dolgoznak. Nem kell utánuk is elpakolni, de a saját piszkodat tüntesd el, a közös helyiségek tisztítását meg osszátok be egymás között. Mindenki vegye ki belőle a részét, lehetőleg egyenlően.

2018. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
47%

Azért érdekelne hogy szüleid mennyit dolgoznak, mert ha kérdező vagy 10 órázik vagy 7 óra munka után még estig suliba jár aztán hétvégén tanul miközben a szülők napi 8 óra munka után délután 4-től otthon meresztik a seggük igenis nem fair ugyanannyi házimunkát elvárni a gyerektől ha sokkal többet dolgozik/jár iskolába.

Aki szerint meg hálával tartozik mert jaj megszülték. Szerintetek ő kérte ezt? egy nagy f***t.

2018. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
63%
Honnan veszed, higy a szülők 8 órát dolgoznak? Sehol nem lett emlitve
2018. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
69%

Nyelvtanóra nincs a suliban? :D


Egyébként nem jogos a te felháborodásod, hiszen mindenki más is dolgozik, és ők is megcsinálják otthon a házimunkát. A többi embernek is csak hétvégén van ideje.

A legtöbben végigdolgozzák a hetet, sokan még hétvégén is dolgoznak (folyamatos műszakban, boltban, kórházban, stb.), mégis megcsinálják az otthoni teendőiket. Takarítás, mosás, főzés, vásárlás, stb. Nem a kis házimanók végzik el éjjel titokban. Ez van.

Sőt, képzeld, van, aki még gyereket is nevel emellett, mint pl. a te szüleid.

Az jó dolog, hogy nem akarsz tőlük pénzt kérni, felnőtt emberként ez alap is lehetne, de azért gondolj bele az ő helyzetükbe is.

Valahogy csak odakerül eléd a finom ebéd vasárnap, valaki kimossa a ruháidat meg takarítja a lakást, amiben élsz, pucolja utánad a wc-t, veszi neked a kaját, stb. Ezeket a szüleid csinálják, pedig ők is ugyanúgy elfáradnak a heti munkában. Ilyen az élet.

Szép lenne persze, mindenki boldog lenne, ha péntek estétől vasárnap estig csak feküdnének meg olvasgatnának meg néznék a tévét, de akkor rárohadna a ház mindenkire meg éhen halnának.

Előbb-utóbb elköltözöl majd, és akkor tényleg mindent egyedül kell majd csinálnod, akkor mi lesz veled, ha már most nem bírod?

Azt sem hiszem, hogy minden munkát veled akarnának elvégeztetni otthon, szerintem az belefér, hogy pl. elmosogatsz, kimosod a szennyesed, leugrasz a boltba, meg ilyesmik. Egyik sem egész napos feladat, 1-2 óra alatt végezhetsz bármivel, aztán pihenhetsz.

2018. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!