Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én reagálom túl vagy a...

Most én reagálom túl vagy a faterom ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Hétköznap 7-10 órát dolgozók amikor 7 órát dolgozók utána suliba megyek estig. Hétvégén van csak időm kicsit ki kapcsolódni és tanulni. Fel vannak háborodva, hogy én miért nem dolgozok hétvégén még pluszba otthon, de én már azt nem bírnám.Így sok ez kicsit nekem de kell a pénz nem akarok szüleimnek a terhére lenni hogy pénzt kérek.

2018. márc. 25. 10:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
57%

Ja igen, aki 8-tól 4-ig dolgozik, annak biztos szuper könnyű az élete. Főleg, ha mondjuk vezető beosztásban dolgozik és abban a 8 órában többet csinál, mint te egy hónap alatt, és mondjuk olyan munkát, amihez kell szakértelem meg intelligencia.

Arról nem is beszélve, hogy aki 4-ig dolgozik, elmegy boltba, 5-kor hazaér, csinál vacsorát, kimos, stb., az is csak este 10-kor kerül ágyba, legjobb esetben. Ha gyerek is van, akkor még később.

Ráadásul aki 8-tól 4-ig dolgozik, az kb. semmit nem tud elintézni, mert az irodák, a bankok, a hivatalok, a boltok nagy része, minden bezár 4 órakor.

Szóval az sem annyira álom meló ám, mint ahogy egyesek gondolják. Sokszor sokkal kényelmesebb és praktikusabb pl. egy három műszakozás, mint az állandó 8-4.

2018. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
93%
Ha otthon laksz jogos, hogy vegyél részt a házimunkában. Én is dolgoztam egyetem mellett és nem úszott sem a koliszobám, sem később az albi a koszban, mert fáradt voltam. Elmosogatni, felporszívózni, kitakarítani a fürdőt nem olyan nagy dolog.
2018. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
18%
Én neked adok igazat,Kérdező. A szüleid nem szimpatikusak egyáltalán.
2018. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
46%
* a leirásod alapján
2018. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
45%

#31 jaj igaz is, bezzeg a lusta dög gyerek csak este végez, nem 4-kor, sokkal több mindenre ráér nemigaz? fél 8-től 4-ig dolgozom de bárcsak estig lennék bent ejj, sokkal több dologra lenne időm.



Te melyik párhuzamos dimenzióból jöttél?

2018. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
94%
Miért is? Mert meg akarják kiszolgálni a felnőtt gyereküket? És elvárják a minimumot, amit normális családban egy tíz évestől is elvárhatnak?
2018. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy akik itt választ adtak annak többsége már rég nem fiatal, tanulás mellett elég nehéz ha dolgozol is, ezért meg lehet érteni a kérdezőt, dolgozik, utána suli és hogy ne legyen totál bukta az egész még tanulni is kell, nem egyszerű....viszont meg lehet érteni a szüleit is, nem azt mondom, egy mosogatás vagy egy felmosás, porszivozás bele fér ez maximum fél óra.
2018. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Kamu, provokatív kérdés.
2018. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

37!


A kornak mi köze hozza? Tizenévesen haldoklik hogy mondjuk el kell mosogatnia, mert iskolába jár? Ha tanult volna rendesen,akkor most nem járna estire és nem dolgozna mellette. De nem tanult. Mellesleg van olyan is, aki dolgozik, tanul, gyereket nevel és mega háztartást is képes rendben tartani. Ja, valóban, a kor itt szamit: nem tizeneves, aki aztbhiszi, a világnak körülötte kell forognia

2018. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
39%

39-es!

Honnan veszed h aki melo mellett estire jár/járt nem tanult?

Marhaságokat ne írj

2018. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!