Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szülnétek csak azért...

Ti szülnétek csak azért gyermeket az új párotoknak mert "megérdemli"?

Figyelt kérdés
Van két kislányomnak, a páromnak is két lánya van. Én nem szeretnék újra szülni, pesztrálkodni stb. Anyósom szerint a fia megérdemel ne egy gyermeket tőlem a miért jó ember... Párom pártatlan ebben az ügyben. Tudom, hogy anyósomnak valamilyen szintén igaz a van. Mi a véleményetek?
2018. ápr. 18. 10:41
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell megszulnod es felnevelned azt a gyereket, nem anyosodnak. Ha te nem akarsz tobbet, akkor nem, te dontesz, nem o. Mellesleg ugy ertelmeztem van mar ket-ket gyerek mar.
2018. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
91%
Ahhaahahhahahhaha :D :D :D
2018. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
11%
szerintem neked egy gyereked sincs... ha lenne, nem írnál akkor hülyeséget, hogy nem akarsz pesztrálkodni. Gőzöd nincs a gyereknevelésről.
2018. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ember úgy van vele, hogy hátha fiú lesz, akkor a karma úgy is megvicceli, és fix hogy lány hármasikreket kapna a nyakába :D
2018. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Számomra ez nehéz döntés. Tudom, hogy a párom a szívesen mélyén vágyik egy fiú gyermekre. Valamint, ha ő neveli, anyagilag besegít az én gyerekeim nevelésébe akkor miért fosztanám meg a közös gyerektől.
2018. ápr. 18. 12:30
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a kérdésen az én anyám majdnem egy évet dilemmázott. Én 24 vagyok, a két öcsém 20 és 16 évesek. Apánk meghalt 6 éve, nem sokkal utána jött össze anyám a jelenlegi párjával akinek nincs gyereke.

Már jó két éve együtt voltak mikor a pasi mondogatni kezdte hogy 47 éves kora ellenére azért még szeretne gyereket, ami valljuk be, érthető kívánság egy férfi részéről. Anyám viszont már 3-at felnevelt, nem akart többet vállalni, mégis elgondolkodott a témán pont azért, a pasi megérdemelte volna, hogy a te szavaiddal éljek. Ezt a döntést neki kellett meghoznia, ő lesz terhes, ő hordja 9 hónapig a babát, ő szüli meg, ő neveli, lesz vagy 60 éves mire önállósodni kezd a gyerek, ezt mind át kellett gondolnia, vállalja-e. Neked is ezt kellene tenned. Ebben az esetben, hogy mindkettőtöknek van gyereke, szerintem ha nem akarod egyáltalán nem kellene bevállalnod. (Egyébként édesanyám sem tette.)


Ja, és anyósod egy idióta.

2018. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
ja ha meg lány lesz, akkor kirakjátok kosárba a folyóra?
2018. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
98%

Hihetetlen, hogy mennyire mindenki alá helyezed magadat. Komolyan, megérdemled te is, hogy szülj egy gyereket, aki simán lehet lány is, aztán minden hajnalban te kelj hozzá, pelenkázd, lehet hasfájós is lesz stb...


Tényleg nem érted meg, hogy végül úgyis te fogsz hozzá mindig kelni meg pesztrálni amíg mindenki dolgozik stb? De nem is értem miért kell ezt magyaráznom, mikor már van két gyermeked, és te is mondod, hogy ezt nem akarod igazán. Nem fogja helyetted senki sem megcsinálni, persze szép és jó, hogy a párod néhanapján besegít majd. Ha szétmentek valamiért akkor majd az újabbnak is szülsz, mert az neadjisten méginkább jobb fej lesz, mint az előző?

2018. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

A már meglévő 4 lánygyereket is erre fogjátok tanítani, hogy a nők dolga a szülés, akkor is, ha nem akarják?


Mégis miben van anyósodnak igaza? Talán keltetőgép vagy? Van már 2 gyereked, a párodnak is 2, többet nem akarsz szülni, de mégis úgy érzed, hogy anyósodnak igaza van, és a párod megérdemelné?

Ti melyik században éltek?

Keress egy pszichológust, mert ez nem normális, ahogy gondolkodsz.

2018. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazatok van. Már az is meg fordult a fejemben, hogy elhagyom. Has találjon olyan nőt aki szül neki.
2018. ápr. 18. 13:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!