Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szülnétek csak azért...

Ti szülnétek csak azért gyermeket az új párotoknak mert "megérdemli"?

Figyelt kérdés
Van két kislányomnak, a páromnak is két lánya van. Én nem szeretnék újra szülni, pesztrálkodni stb. Anyósom szerint a fia megérdemel ne egy gyermeket tőlem a miért jó ember... Párom pártatlan ebben az ügyben. Tudom, hogy anyósomnak valamilyen szintén igaz a van. Mi a véleményetek?
2018. ápr. 18. 10:41
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
92%

Ha a párom szeretné, akkor szülnék.

Ha az anyós szeretné, akkor nem.

Ha a párom azért szeretné, mert "lány már van, most fiú kell" vagy fordítva, akkor nem. (A gyerekében ne a nemi szervet szeresse már az ember...)

Ha anyós miatt felmerül, hogy esetleg elhagyom a páromat, akkor pláne nem szülnék addig, amíg ettől az anyóstól nem költözük legalább 300 kilométerre.

2018. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%
Muszájból soha nem szülnék és azért se, mert 'megérdemli'. Ezt neked kell tudnod. És ha nem fiú lesz? Akkor kidob?? Ne már...
2018. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ha "csúnyán" fogalmazok, de gyereket akkor csináljatok, ha ti szeretnétek, hogy legyen egy "közös" is, ne akkor, amikor az anyós.
2018. ápr. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
95%
"Anyósom szerint a fia megérdemelne egy gyermeket tőlem, amiért jó ember." Ezen azért kihaltam.
2018. ápr. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
93%

Mint az egerek egyetlen eletcel a szaporodas es fiu utod

Szomoru...

2018. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
65%
Itt konkrétan anyós kedvéért kéne szülni...
2018. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
74%
Kezdesz nagyon idegesítő lenni.....Ha a párodnak nem lenne még gyerek és nem élte volna át az apaságot, megérteném a dilemmád.. de így... De tudod , mit hagyd ott, hisz tök hülye vagy.
2018. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
"anya, és én miért születtem meg?" "apád igazán megérdemelt téged. meg nagyanyád is akarta." "és miért nem vettél apának valamit vagy főztél neki egy vacsorát vagy ilyesmi? én egy tárgy vagyok, egy ajándék, ami jár? miért nem nagymama nevel, ha ő akarta, hogy megszülessek, te meg nem?" ez így nyilván nem fog elhangozni, de hidd el, egy gyerek pontosan tudja, hogy mikor várják örömmel és szeretettel, és mikor születik valaki másnak a kedvéért. Csak nézz körül, tele van az ország lelkibeteg, szeretethiányos, frusztrált emberekkel... nem véletlenül.
2018. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

Gaza van anyósodnak! - ám fia bizonyítsa be, hogy megérdemli.

Babizonyítani pedig másképp nem tudja, ha legalább 35 évet szeretetben veled van.

Akkor pedig már úgyis tárgytalan a kérdés, az anyós kaphat egy csokor virágot sírjára, mert ilyen jó fiút nevelt.

2018. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Bocsánat!

"Gaza" = Igaza...

2018. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!