Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihez forduljak ha az apàm...

Kihez forduljak ha az apàm terrorizàl?

Figyelt kérdés
2 hònapja ùgy alakult hogy az apàmhoz kellett költöznöm a 7 èves kisfiammal(màs megoldàsom nem volt)mivel az albèrletünkben felmondtak 8 èv utàn ès nem talàltam àrban ès pènztàrcàval megfelelő albèrletet 30 nap alatt. Teljesen egyedül nevelem a kisfiamat minden segìtsèg nèlkül.Gondoltam hogy nem lesz sèta galopp ha ide jövünk de ez rosszabb mint gondoltam.Mivel szülői hàzban vagyunk a rèszem is benne van. Vagyis jogomban van itt lakni. Ràjöttem hogy apàm ès a kedvenc unokàja azon mesterkedett hogy hogyan tudna innen kirakni bennünket. Mivel ez nem jött össze ìgy hàt mindennapossà vàlt a terror.A kisfiam azt mondta hogy azt hallotta, hogy majd jòl elbànok velük.Tovàbbà az is elhangzott 2 nap utàn hogy takarodjunk vissza ahonnan jöttünk.Mindenbe keresi a fogàst .Szeretnèk innen elmenni de ahoz mèg gyűjtögetnem kell ès màr tisztàra lefogyok. Gyàmügyet nem szeretnèm belevonni .Az ìtèlkezős kommenteket kèrnèm hanyagolni mivel csak az tudhatja igazàbòl hogy mibe vagyok aki àtèlt hasonlòt.
2018. máj. 3. 07:32
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
43%
De neki gyámügy kell mert a gyereke hallott két szót és ő most terror alatt van :D Istenem, micsoda szövegek :D Eszes família lehet.
2018. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
55%
Ne haragudj de hogy kérsz segítséget vagy tanácsot ha le sem írod a történetet? Itt én sem látok terrorizálást. :D Aztán csodálkozol ha valaki megmondja neked a frankót.
2018. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Csak sok minden nem jog kèrdèse hanem embersèg. Mert ugye nincs olyan ember aki nem szorult meg èletèben. De bàrkivel előfordulhat bàrmikor hasonlò.
2018. máj. 3. 09:21
 14/44 ZoltanAnglia válasza:
50%
...hogy mekkora idiota a ket elso hozzaszolo.
2018. máj. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Biztos unatkoznak ès nincs mivel lekössèk magukat😆ès sok mindent àtèltek az èletben ès egyben jòsok is😆 sok jòt kìvànok nekik😆
2018. máj. 3. 09:31
 16/44 anonim ***** válasza:
30%

Az hogy orokos vagy nem jelenti azt hogy tulajdonos is vagy. Igy nem vilagos milyen reszrol meg jogrol beszelsz a szuloi haz kapcsan.

A gyerekedrol a te kotelesseged gondoskodni nem a nagyapjae, a gyamugyet jobb is ha nem vonod be, mert meg elveszik toled amiert nem tudsz neki otthont biztositani.

Szoval amig apadnal laksz addig huzd meg magad kisse, es termeszetesen legy azon hogy ez az ideiglenes helyzet minel hamarabb megoldodjon.

2018. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
59%

A holtigtarto ozvegyi haszonelvezeti jog azt jelenti hogy hiaba van (gondolom edesanyad halala utan) a neveteken a negyed-negyed haz novereddel, SEMMIT nem tudtok csinalni amig apad el (kiveve ha van olyan madar aki megvesz egy negyed hazat ugy hogy haszonelvezeti jog van rajta es nem megy vele semmire). O meg barmit megtehet azon az egyen kivul hogy nem adhatja el nelkuletek.

Megoldas lehet esetleg ha a noveredet erdekli a dolog, hogy eladd neki a te reszedet, persze kerdes hogy neki kell-e.

2018. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
- nem tárod fel a valódi problémát, mert az hogy a fiad azt mondta, hallotta, hogy "majd jòl elbànok velük" - nem terror. Ha valóban veszélyben vagytok: anyaotthonba mehetsz ameddig rendezed,hogy más albérlet legyen.
2018. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Igen meghùzom magamat persze.Csak tudod amìg fedèl van a gyermekem feje felett addig a gyàmügy nem lèphet. Bizonyàra nem vagy vele tisztàban. Köszi a jò tanàcsot😆😅
2018. máj. 3. 09:43
 20/44 A kérdező kommentje:
A nővèremnek nem kell a hàz viszont sokat kellene költeni rà mert amortizàlòdik. Engem a kèsőbbiek folyamàn szintèn nem èrdekel mert nekem kellene a duplàjàt rà költeni ès azèrt nem verem magamat hitelbe.ìgy hàt majd marad az a megoldàs hogy ő fizet majd ki mert anyagilag jòl àll.Ez majd egyszer.
2018. máj. 3. 09:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!