Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihez forduljak ha az apàm...

Kihez forduljak ha az apàm terrorizàl?

Figyelt kérdés
2 hònapja ùgy alakult hogy az apàmhoz kellett költöznöm a 7 èves kisfiammal(màs megoldàsom nem volt)mivel az albèrletünkben felmondtak 8 èv utàn ès nem talàltam àrban ès pènztàrcàval megfelelő albèrletet 30 nap alatt. Teljesen egyedül nevelem a kisfiamat minden segìtsèg nèlkül.Gondoltam hogy nem lesz sèta galopp ha ide jövünk de ez rosszabb mint gondoltam.Mivel szülői hàzban vagyunk a rèszem is benne van. Vagyis jogomban van itt lakni. Ràjöttem hogy apàm ès a kedvenc unokàja azon mesterkedett hogy hogyan tudna innen kirakni bennünket. Mivel ez nem jött össze ìgy hàt mindennapossà vàlt a terror.A kisfiam azt mondta hogy azt hallotta, hogy majd jòl elbànok velük.Tovàbbà az is elhangzott 2 nap utàn hogy takarodjunk vissza ahonnan jöttünk.Mindenbe keresi a fogàst .Szeretnèk innen elmenni de ahoz mèg gyűjtögetnem kell ès màr tisztàra lefogyok. Gyàmügyet nem szeretnèm belevonni .Az ìtèlkezős kommenteket kèrnèm hanyagolni mivel csak az tudhatja igazàbòl hogy mibe vagyok aki àtèlt hasonlòt.
2018. máj. 3. 07:32
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
81%

Haszonélvezet házastársé akkor is, ha gyerekek egyik szülő halála után örökölnek.


Ha haszonélvezete van apádnak, akkor hiába van tulajdonjogod a házban, azt teljesen ő birtokolja.

2018. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
67%
Elképesztő némely ember gondolkodás módja! Nem az a természetes, hgy ha tudok segíteni a gyerekemnek megteszem? Ez nem terror, dráma, hogy arról beszélgetünk, hogy egy apának nyűg a gyereke és az unokája!
2018. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Utolsò kommentelő! Na vègre hogy van egy ember aki èrti hogy miről is van szò.
2018. máj. 3. 10:11
 24/44 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti tisztelet a kivèteleknek, ebben a vilàgban a gonoszsàg, gyűlölet a rosszindulat irigysèg uralkodik. Sok ember itèlkező bìròt jàtszik mert mèg nem tapasztalta meg hogy milyen is padlòt fogni.De a magasròl is nagyot lehet zuhanni.
2018. máj. 3. 10:18
 25/44 anonim ***** válasza:
73%
Ez így van, jól gondolod! Itt név és arc nélkül bárki lehetsz, és bármit mondhatsz! De ha valaki egy ilyen oldalra regisztrál, ezzel számolnia kell! Én már több oldalról letöröltem magam emiatt! Nagyot zuhanni magasról lehet igazán! Én bízom benne, hogy az élet hosszú távon igazságos, és mindenki elnyeri méltó "jutalmát"!
2018. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Nem csak az oldalon hanem az utcàn ugyan ez van. Èn ùgy gondolom ha jòt nem tudok akkor rosszat nem csinàlok senkinek.Engem az nem èltet.De ez ma màr divattà vàlt hogy alà teszek ......stb. Bìzom a sors szerűsègben egyszer majd vissza nyal a fagyi😊 sarat dobàlni a legkönnyebb de bàrkinek kölcsön adom a cipőmet ès jàrja vègig az utat aztàn meglàtjuk hogy mit szòl😆
2018. máj. 3. 10:40
 27/44 anonim válasza:
73%

Végig olvastam az psszes komentelőt és nem értem sokan miért azonnal beléd kötnek. Nekem mindig azt tanították hogy ha nem jártál még abban a cipőben ne itélkezz ne gyülölközz másokon. Én inkább sajnálak hogy nem tudsz normálisan élni a kisfiaddal pedig úgye egy gyermek egy boldogság

Remélem valamit siker lépni és nem kell félned

2018. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
93%

psszes->összes

siker->sikerül

2018. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Eddig is megoldottam egymagam mindent bìzom benne hogy ezutàn is ìgy lesz.Köszönöm kedvessègedet😊csak a jövőnkre gondolok a többi az leves😆
2018. máj. 3. 11:47
 30/44 anonim ***** válasza:
83%
Ne hallgass azokra, akik bescmérelnek téged. Azert nem lehet azt mondani, hogy eddig nem tudtad megoldani a lakhatást, mivel 8 éves albit mondtak fel,a fiad pedig minden bizonnyal oda született, mivel 7 éves.sokan évről évre vándorolnak. Ha nagyon kezdessz kikészülni lelkileg, inkább menj be egy anyaotthonba. Ők segítenek munkát találni, hogy egy év után albérletet tudj keresni.én is voltam hasonló helyzetben.
2018. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!