Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihez forduljak ha az apàm...

Kihez forduljak ha az apàm terrorizàl?

Figyelt kérdés
2 hònapja ùgy alakult hogy az apàmhoz kellett költöznöm a 7 èves kisfiammal(màs megoldàsom nem volt)mivel az albèrletünkben felmondtak 8 èv utàn ès nem talàltam àrban ès pènztàrcàval megfelelő albèrletet 30 nap alatt. Teljesen egyedül nevelem a kisfiamat minden segìtsèg nèlkül.Gondoltam hogy nem lesz sèta galopp ha ide jövünk de ez rosszabb mint gondoltam.Mivel szülői hàzban vagyunk a rèszem is benne van. Vagyis jogomban van itt lakni. Ràjöttem hogy apàm ès a kedvenc unokàja azon mesterkedett hogy hogyan tudna innen kirakni bennünket. Mivel ez nem jött össze ìgy hàt mindennapossà vàlt a terror.A kisfiam azt mondta hogy azt hallotta, hogy majd jòl elbànok velük.Tovàbbà az is elhangzott 2 nap utàn hogy takarodjunk vissza ahonnan jöttünk.Mindenbe keresi a fogàst .Szeretnèk innen elmenni de ahoz mèg gyűjtögetnem kell ès màr tisztàra lefogyok. Gyàmügyet nem szeretnèm belevonni .Az ìtèlkezős kommenteket kèrnèm hanyagolni mivel csak az tudhatja igazàbòl hogy mibe vagyok aki àtèlt hasonlòt.
2018. máj. 3. 07:32
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
64%
Hát igen! Ezt én sem értem, ha jót nem tud írni valaki, rosszat miért ír! Ráadásul beleolvasnak olyan dolgokat a történetbe amiről szó sincs!
2018. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy😊
2018. máj. 3. 12:06
 33/44 anonim ***** válasza:
42%
33-as! Lehet, hogy pont erre a cirógatásra volt szüksége a kérdezőnek, esetleg pár jó szóra! Hála istennek, kapott azt is! De ha figyelmesen elolvasod a kommenteket, a cirógatás szorosan összefügg a feltett kérdéssel! Az irónia nem helytálló így, ebben a formában!
2018. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
54%
34 igazad van. Cirógassatok, annyira rossz nekem - lehetett volna a kérdés. De mert kérdés máshogy szól - és sokan ugrottak rá hogy tisztázzák, miről is van pontosan szó és mit lehet lépni jogilag HOGY LEHETNE MEGOLDANI a helyzetet. Az már a gyakorin fel sem merül, hogy a szent kérdező lehet hibás valamiben, és hogy változtatnia kellene a szemléletén, nem olyan hely ez.
2018. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
61%

Hát, 4 oldal ide vagy oda, nekem ez a történet még mindig nem tiszta:

"Mivel szülői hàzban vagyunk a rèszem is benne van. Vagyis jogomban van itt lakni."

Pontosan hogyan van a részed benne? Édesanyád elhunyt és megörököltétek utána a ház felét ketten a nővéreddel? Vagy hogy?


"Ràjöttem hogy apàm ès a kedvenc unokàja azon mesterkedett hogy hogyan tudna innen kirakni bennünket."


Mégis hány éves az az unoka? Mert gondolom, a nővéred gyerekéről van szó... de ha a Te gyereked 7 éves, akkor a nővéredé hány éves? Mert az, hogy pl egy 14-15 éves gyerek miben mesterkedik, nem mérvadó - apád pedig befogadott.

Aztán az sem tiszta számomra, hogy a nővéred ott lakik? Ha a nővéred gyereke a "kedvenc" unoka, akkor miért nem beszélsz a nővéreddel?

Ezeket a kérdéseket azért tettem fel, mert nem értem a szituációt.

2018. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
74%
Ja, és az apádnak van haszonélvezeti joga? (gondolom, hogy igen), mert ha van, akkor az valóban erősebb a tulajdonosénál. Sőt, jogilag még akár bérleti díjat is kérhetne Tőled.
2018. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod akkor kiveszem a lakást hàtha itt maradhatunk😆😅😂
2018. máj. 3. 14:45
 38/44 anonim ***** válasza:
42%
Nekem mindig undorìtóan hat, amikor egy gyerek veri magàt, hogy neki rèsze van a szülei hàzàban, meg joga. Persze normàis esetben a szülő segìt, de ha kèrdezdő ezt az ocsmàny pökhedni stìlust tolja ott is, amit itt pàr óra alatt levâgott, nem csodàlom, ha kihozza az apjàt a sodràból. Neked ott semmi de èg vilâgon semmi jogod. Te leszel az örökös egyszer. Nem most. Ès majd beleülsz abba, amit a szüleid teremtettek. Igen, mint sok màs gyerek, de addig örülj, hogy ilyen stîlussal beengedett a hàzàba. Te vagy aki nem tudsz megàllni a làbadon, ő tesz neked szìvessèget. Igen, ilyen stìlusú gyereknek, mint te vagy ez szivessèg kèpzeld. Jogod a magad vàsàrolt ingatlanban lenne. Ja hogy az nincs... bocs... Az is undoritó, hogy èdesapàd befogadott, èl, te meg màr most arra gondolsz, ki kit hogy fog onnan kifizetni, ha meghal... ès te beszèlsz, hogy mindenki rosszindulatú... nem csak tükröt tart a vilâg neked, mert undorìtóan viselkedsz ès gondolkodsz. Nem kell sajnâlni têged.
2018. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálni téged kell utolsó kommentelő!
2018. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
25%
Miért,mert egyesekkel ellentétben normálisan gondolkodik? Nem kell a semmire szülni, akkor nem kell gyerekestől bepofátlankodnia az öregek otthonába. És nem kell sírni hogy jajj terrorizálnak.
2018. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!