Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihez forduljak ha az apàm...

Kihez forduljak ha az apàm terrorizàl?

Figyelt kérdés
2 hònapja ùgy alakult hogy az apàmhoz kellett költöznöm a 7 èves kisfiammal(màs megoldàsom nem volt)mivel az albèrletünkben felmondtak 8 èv utàn ès nem talàltam àrban ès pènztàrcàval megfelelő albèrletet 30 nap alatt. Teljesen egyedül nevelem a kisfiamat minden segìtsèg nèlkül.Gondoltam hogy nem lesz sèta galopp ha ide jövünk de ez rosszabb mint gondoltam.Mivel szülői hàzban vagyunk a rèszem is benne van. Vagyis jogomban van itt lakni. Ràjöttem hogy apàm ès a kedvenc unokàja azon mesterkedett hogy hogyan tudna innen kirakni bennünket. Mivel ez nem jött össze ìgy hàt mindennapossà vàlt a terror.A kisfiam azt mondta hogy azt hallotta, hogy majd jòl elbànok velük.Tovàbbà az is elhangzott 2 nap utàn hogy takarodjunk vissza ahonnan jöttünk.Mindenbe keresi a fogàst .Szeretnèk innen elmenni de ahoz mèg gyűjtögetnem kell ès màr tisztàra lefogyok. Gyàmügyet nem szeretnèm belevonni .Az ìtèlkezős kommenteket kèrnèm hanyagolni mivel csak az tudhatja igazàbòl hogy mibe vagyok aki àtèlt hasonlòt.
2018. máj. 3. 07:32
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Nyugi sajàt magàt minősìti😆
2018. máj. 3. 19:15
 42/44 anonim ***** válasza:
37%
Igen, midenféleképpen azért, mert normálisan gondolkodik! Jézusom!
2018. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, feltettem pár kérdést, de valahogy azokra nem érkezik válasz (35,36-os)
2018. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld kibírni addig, amíg el tudsz költözni. A leírtak alapján, mást nem nagyon tehetsz.
2018. máj. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!