Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A no dolga az allando pakolas...

A no dolga az allando pakolas rakodas mosogatas a palija utan?

Figyelt kérdés

Par honapja vagyunk egyutt de mar most unom ezt.

Akkora dzsuvat tud csinalni hogy az elkepeszto.

Allandoan takaritok,mosogatok es mosok.

Az o lakasaba koltoztem szoval nem sok beleszolasom van a dolgokba.

A szennyesruhait a csap alatt a foldon tarolja,ha csinal kajat akkor a szemetet szetszorva a konyhaban hagyja.

Zacskoba gyujtjuk a szemetet mert azt mondta hogy neki nem kell kuka.

Tegnap leolvasztottuk a hutot es torolkozoket rakott a huto ala majd beledobta a kadba oket vizesen es megjegyezte hogy “ezeket majd kikell mosni”. Vagyis hogy majd nekem kell kimosni.

Soha semmit nem pakol el maga utan.

A hutoben rohadtak a dolgok mikor idejottem. Egyszer kipakoltan mindent,rendberaktam de mar megint rohadnak.

Ha en nem veszem ki akkor o ugy hagyja.

Miert az en dolgom ez b**aszki?

Minden egyes nap valamit rakodok.

Annyira unom mar eskuszom.

Nalatok ez hogy megy? Ki takarit?


2018. jún. 19. 09:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
69%
Eddig bejárónője volt? Amúgy meg, attól még, hogy te költöztél oda nem kell kiszolgálnod. Gondolom fizeted a rezsi, albi felét. Ha nem, akkor igen, csicskának mentél oda
2018. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Nem értem, hogy attól, hogy az ő lakásába költöztél be, neked miért nem lehet beleszólásod a dolgokba. Mint a párja költöztél oda, nem mint a cselédje.

Nálunk..hát nálunk sem egyszerű. A férjem olyan családból jött, ahol gyakorlatilag az anyjuk megcsinált helyettük mindent. Volt, hogy én is megkaptam, amikor még csak pár hónapja éltünk együtt, hogy munka mellett az ő anyja is megcsinálta a házi munkát, akkor én miért akarom, hogy ő bármit is csináljon...Na, ott volt az a pont, ahol rájöttem, hogy ezen vagy változtatunk, vagy házicseléd leszek én is. Most sem mondom, hogy annyira sokat csinálna itthon, de már szépen beosztjuk, hogy ki mit csinál. Idő kellett hozzá, de ha nem szólsz, hogy téged zavar, akkor nem is fog róla tudni.

2018. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
60%

Akkor hagyd el... ennyi a nagy megoldás.


Vagy maradj vele, de ne nyávogj.

2018. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Elottem...

Ne akarjatok tudni mi volt itt.

A konyhaba be sem lehetett menni.

Pizzasdobozok hegyen hatan.

Mosogatoban szerintem 3 honapja alltak a dolgok,hutot mar mondtam..rohadtak a cuccok.

Mikor idejottem kipucoltunk egyutt mindent. A konyhat a nappalit a szobat,mindent. Most mar legalabb belehet menni a konyhaba de meg mindig annyi mindent kellene csinalni pl konyhaban is hogy azt sem tudom mivel es hogyan kezdjem.

6000 eves dio a kosarban,kicsirazott krumpli stb stb.

Annyira nehez ennyi mindent rendberakni...

A nappaliban csomo csetresz van amikkel nem tudok mit kezdeni,raadasul volt olyan hogy elpakoltam nappaliban es utana valamit nem talalt. Sz**rul erzem magam.

Olyan kellemetlen mikor valaki atjon,es tudjak hogy itt lakom es akkor ez van. De annyira nehez itt osszepakolni.

Nem is osszepakolni..itt dzsuvazni kell. A mocskot takaritani konkretan.

2018. jún. 19. 10:20
 15/31 anonim ***** válasza:
70%
"6000 éves dió"? az értékes régészeti lelet.
2018. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom nem akkor jártál ott először, mikor oda cuccoltál, szóval őszintén, mire számítottál?

Az ember piszkosul nehezen változtat a szokásain. Őt nem zavarja a retek, a kisujját nem fogja mozdítani, hogy tegyen ellene. Szóval próbálkozhatsz kompromisszummal, beszélgetéssel, zsarolással, veszíteni nem veszthetsz semmi. De ilyenkor általában van egy kis javulás, te megnyugszol, hogy most már minden rendben, ő megnyugszik, hogy nem hagyta el a pu_ci, aztán szép lassan visszaáll minden az eredeti helyzetbe. Valószínűleg. Persze lehet, hogy belejön a dologba és ő is elkezdi igényelni a rendet, nem tudhatod.

Próbálj meg valahogy hatni rá, de ha nem változik, akkor el kell döntened, hogy így szeretnéd-e leélni életed hátralévő részét (gondolj bele, mi lesz ha ez a helyzet még 1-2 gyerekkel is súlyosbítva lesz), vagy dobbantasz.

2018. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ilyen igénytelen ember nem lenne a párom. Ez undorító!

Nem fog megváltozni. Úgyhogy lépj le, ha nem akarsz mindig mocsokban élni.

2018. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
85%
Igénytelennel jüjjön össze a radai rossebb,eddig tipp top volt veled a randiko,mert nem hinném,kapott egy bejárónőt ennyi a szereped.
2018. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Metionin ***** válasza:
93%
Lakna vele a hóhér :D
2018. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
86%

Ő megváltozni SOHA nem fog!! Ha egy kicsi igénye lenne a rendre, tisztaságra akkor a közös kipucolás után már szinten tartotta volna a lakást!

Én lépnék onnan!

2018. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!