Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A no dolga az allando pakolas...

A no dolga az allando pakolas rakodas mosogatas a palija utan?

Figyelt kérdés

Par honapja vagyunk egyutt de mar most unom ezt.

Akkora dzsuvat tud csinalni hogy az elkepeszto.

Allandoan takaritok,mosogatok es mosok.

Az o lakasaba koltoztem szoval nem sok beleszolasom van a dolgokba.

A szennyesruhait a csap alatt a foldon tarolja,ha csinal kajat akkor a szemetet szetszorva a konyhaban hagyja.

Zacskoba gyujtjuk a szemetet mert azt mondta hogy neki nem kell kuka.

Tegnap leolvasztottuk a hutot es torolkozoket rakott a huto ala majd beledobta a kadba oket vizesen es megjegyezte hogy “ezeket majd kikell mosni”. Vagyis hogy majd nekem kell kimosni.

Soha semmit nem pakol el maga utan.

A hutoben rohadtak a dolgok mikor idejottem. Egyszer kipakoltan mindent,rendberaktam de mar megint rohadnak.

Ha en nem veszem ki akkor o ugy hagyja.

Miert az en dolgom ez b**aszki?

Minden egyes nap valamit rakodok.

Annyira unom mar eskuszom.

Nalatok ez hogy megy? Ki takarit?


2018. jún. 19. 09:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
93%
Magára se ad? Hogy lehet ilyennek hagyni h hozzád érjen? Agyam eldobom néha h nők bárkivel csak h vki legyen..
2018. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Lépj le.
2018. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom nem a beköltözéskor jártál ott először, így tudtad, neki mi az igény szintje. Ezek szerint őt nem zavarja, beszélned kell vele, hogy téged igen, és megoldást találni. Ha nem vevő rá, onnantól a te döntésed csinálod-e tovább.

És bizony, ha beleképzelek az egyenletbe 1-2 gyereket is, akkor lesz bajod bőven ;)

2018. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
51%
Nem! Csak sok nő szeret cselédet játszani! Jó,én is néha kényeztetem a párom pl. pakolok neki melóba reggelit/ebédet, szedek kaját, míg zuhizik és együtt vacsizunk stb.. De épp ma köszönte meg nekem egy üzenetben a gondoskodást... Nem mindegy a hozzáállás. Mi megosztjuk a házimunkát, kivéve a mosogatást, azt gyűlöli. Viszont minden másban partner és nem szereti a rendetlenséget, ahogy én sem. Olyat szagolsz majd, amilyet szakítasz, gondold meg...
2018. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
73%
Mit akarsz még tőle? Gondolom a saját higièniàja is ennyire èrdekli?! Fujj, gusztusos lehet, hozzà nem èrnèk nem hogy összeköltözzek egy ilyen szutyok-matyival...
2018. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Sokájg nem bírnám az állandó putrit, az biztos. Hamar lelépnék. Csinált már egyáltalán életében valamilyen házimunkát? Ha mégis úgy döntenél, hogy vele maradsz, (amit kétlek),akkor legalább azt próbáld nála elérni, hogy maga után ne hagyjon még több dzsuvát.

Eszembe jutott egy ismerősöm. A lány akivel randizgatott, másik városban élt. Mikor már teljesen belezúgott a csaj, elvitte a lakására. A lány azt hitte, majd egész éjjel jól érzik magukat, erre olyan kosz fogadta, hogy még lefeküdni sem mert az ágyba. Inkább hazament. Másnap odament a gyerekhez kitakarítani, aztán good bye t intett. Ezt a fiú mesélte el, persze úgy mintha nem tudná hogy ez miért probléma.

2018. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
77%

Egyik barátnőm férje akkor sem volt hajlandó házimunkát végezni, amikor munkanélküli volt. Erre szült neki gyereket. Hogy majd jobb lesz. Most a gyereket is leszarja és rendet sem rak, viszont munkára hivatkozva bent sörözik a munkatársaival, csak hogy ne cseszegesse az "asszony".

Amikor ez a téma feljött, a barátnőm nem egyszer beszólt. Furcsállta, hogy barátom rendet rak, ő azt nem bírná. De azért panaszkodott.

....

2018. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
85%
Amennyiben cselédként viselkedsz, annak is leszel tartva.
2018. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tudnék együtt lenni egy ilyen igénytelen emberrel.

Aki a környezetét ennyire hanyagolja, az jó eséllyel a testi higiéniát is.

El sem jutottam volna az összeköltözésig.

2018. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
12%
igen
2018. jún. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!