Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja ez a völegényemet?

Miért zavarja ez a völegényemet?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt,abbol 2 éve együtt élünk.Eldöntöttük,hogy egy honap mulva törvényesitjük a kapcsolatunkat.Tehát egybekelünk szük családi kör kiséretében.Ma megkérdezte,hogy egyeztettem e már az anyakönyv vezetövel,mondtam ,hogy igen ahogy megbeszéltük..felületesen megemlitettem neki,hogy felveszem az ö vezeték nevét is,de a sajátomat is meghagyom...erre ö azt mondta,hogy ez öt zavarja?!?!...nem mondja miért,azt szeretné ha csak az ö nevét viselném...nagyon meglepett!Soha nem volt még ilyen korlátolt vagy birtoklo!Vagy minek lehet ezt nevezni?
2018. júl. 27. 22:01
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nem,hogy ketten kell,hogy ott legyünk...telefonon keresztül intéztem,Egyedül!Az anyakönyvezetö egy nagyon régi ismerösöm,igy meg tudtam vele beszélni igy is,csak megmondta,milyen dokumentumokat juttasak el hozzá,mert,hogy nagyon elfoglalt emberek vagyunk,a munkánk miatt,ha nem muszáj,nem teszünk szabaddá egy egész délelöttöt.Röhelyesek vagytok..mi értelme lenne egy kamu kérdésnek?föleg ilyen jellegünek...vicces..
2018. júl. 27. 22:56
 12/31 anonim ***** válasza:
27%

"felületesen megemlített" egy kérdést a kérdező :D

Kár, hogy kap érte pontot - inkább két pofon kéne neki.

2018. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
67%
Az esküvőtökre azért szakitsatok időt.. Sejtem h ez is egy rém boldog kapcsolat lehet amugy, ha gyakorizni kell, és nem tudja a két fél megbeszélni ezt a p cs nyi dolgot egymás közt,de biztos erre se akartok időt szakitani,nem baj majd 3 gyerekell lehet szakitani..
2018. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk,igen ez egy boldog kapcsolat,és igen a munka mellett tudunk idöt szakitani egymásra...de az anyakönyvezetövel valo megbeszélés,h milyen papirok kellenek neki(közeli ismerösöm) számomra nem volt annyira fontos,h mind kettem kimaradjunk a munkahelyröl...Az idöpont az már le volt foglalva elöbb.
2018. júl. 27. 23:05
 15/31 anonim ***** válasza:
70%
Miért is született a kérdes ha minden olyan happy és cukros rozsaszin? Ha igy lenne,akkor megtudnátok ezt BESZÉLNI..
2018. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Most csak megmondta a véleményét, hogy ez neki nem tetszik vagy meg is akarja tiltani? Nem mindegy azért. Abban nem látok semmi rosszat, ha valaki véleményt mond, az viszont gáz, ha emiatt veszekedés van.
2018. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Természetesen nem tiltott meg semmit,csak véleményt nyilvánitott.Veszekedés sem volt belöle..
2018. júl. 27. 23:30
 18/31 anonim ***** válasza:
33%

Ez a sztori fullosan kamu és több sebből vérzik:


- 8 év után elvesz? Na ne mondd! Ilyen nem létezik.

- "Eldöntöttük,hogy egy honap mulva törvényesitjük a kapcsolatunkat." Hát ez nem így működik. Sehol sem kaptok időpontot 1 hónapon belül, hacsak nem kaptad be a legyet, de ezt biztosan említetted volna, ha így lenne. Mi kisvárosban esküdtünk 2 tanúval, hétköznap, mégis csak kb. 2 hónappal későbbre kaptunk időpontot.

- Ez nem úgy megy, hogy te egyeztetsz, közösen kell bemenni papírokkal, mindennel együtt.


De tegyük fel, hogy nem kamu. Az ilyen viselkedés szánalmas. Én nem vettem fel a férjem nevét egyáltalán, eszébe sem jutott ilyesmi miatt vergődni.

2018. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
90%
De igen, kedves utolsó, létezik olyan, hogy valakit 8 év után elvesz feleségül a kedvese. :)
2018. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
94%

Mi az h a férfi lesz a családfő és az ő nevet kell hordania a feleségnek?! Normális kapcsolatban egyenlőek a felek, nincs olyan h ő a “családfő” és egyáltalán nem kell felvenni a nevét teljesen.

Semmi hiszti nincs ebben, teljesen jogos, van nekem saját nevem, nem fogom teljesen eltüntetni, csak mert férjhez megyek..!

2018. júl. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!