Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőséged, leteszte...

Ha lenne lehetőséged, letesztelnéd a párod hűségét?

Figyelt kérdés

Tehát megkérnél-e valakit, hogy kezdjen ki a pároddal, mert kíváncsi vagy, hogy a párod hűséges-e.


Fiktív kérdés. Csak érdekel, hogy ki mit gondol erről. Gyerekes dolog? Vagy van amikor már szükséges?


2010. jún. 22. 09:23
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

hú, most akkor ezek szerint úgy kell élnem egy kapcsolatban, hogy minden pasiban ott van a kisördög és várnom kell mikor bújik ki, mert ezek szerint kibújik mindegyikből, csak kérdés mikor ?!szóval mindig izgulva és nyomozva stb és küldjek rá egy nőt olykor olykor, hogy ha ráharap akkor megcsal ?! én ezt hülyeségnek tartom ! mivel ha akar akkor nem az én általam kiválasztott nővel fogja megtenni szerintem !

Csaltak már meg engem is és rájöttem és nem volt nehéz egyáltalán, az vak aki nem veszi észre, vagy azt nem is érdekli, persze ez sokkal könnyebb akkor, ha már együtt élnek a párok ! Nekem egyből leesett, hogy jobban ad magára, persze nem volt addig sem egy igénytelen tahó, de állandóan új ruhákat vett,többet borotválkozott, nem úgy nyúlt hozzám már, nem úgy csókolt és a szex sem volt olyan már !Nagyon fájt, hogy megtette, de nekem az a véleményem, hogy ha megcsalnak vkit annak oka van és jelei vannak , a legjobban az fájt, hogy nem mondta el, hogy ez van kész ennyi volt, vagy gond van és változtassunk, bár ezt a gondot én is éreztem , de mégsem tettem ellene ez annyi volt hogy több kényeztetést, több figyelmet kellett volna egymásra szánni és ez sajnos most már elég ahhoz, hogy félre lépjen a másik ....ezzel azt akarom mondani, hogy ha már megcsalta az ember a másikat és nem volt annyi esze, még mielőtt megtette, hogy megmondja baby nekem ez így nem elég adj több szeretetet, szexet, törődést , változatosságot stb, akkor legalább már akkor legyen vér a pucájába, pinájába a másik félnek és mondja meg, hogy megcsaltalak hogyan tovább !

és akkor el lehet dönteni, hogy kap még egy esélyt a kapcsolat vagy nem !

most dúrva leszek, de én személy szerint amit más p.nájából kivett előtte én azt a f@szt nem szopn@m többet !:)

éN így semmi féleképp nem nyomoznék a párom után , nem azért mert a rózsaszín felhő és lila köd elvakít, hanem azért, mert szeretem, megbízom benne és nem élek állandó rettegésben, teszek a kapcsolatunkért k.va sokat, mint ahogy ő is, mondjuk már tizenévesek vagyunk és mindkettőnk kapott dúrva átbaszást előző kapcsolatban, de tudom ez sem a biztos ! Egészséges féltékenység és féltés megvan persze mindkét részről, de ennek ott is kell lennie, hisz akkor nem szeretnénk egymást !


29/L

2010. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
nem.. egyrészt azért nem, mert 1000 % hogy SOHA semmilyen körülmények között sem csalna meg.. a másik, hogy undorítónak tartom ezt a tesztelgetést.... 25/nő
2010. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Jól van, természetesen neked is igazad van. Ezt el kell fogadni, ez a véleményed, de e szerint élsz.

És igaza van, illetve joga van mindenkinek kétkedni, ami nem azt jelenti, hogy az ember állandó rettegésben él, hanem azt, hogy nem elvakultan bízik.

Én is bízom a páromban, mégis azt mondom, hogy az ördög sosem alszik. Nem lehet tudni. De én úgy vagyok vele, ha megcsal, nem akasztom fel magam, mert tudom, hogy előfordulhat, és nem fogok meglepődni, mert volt annyi eszem, hogy nem bíztam vakon.

A bizalom, a bizalmatlanság és az a tudat, hogy egy kapcsolatban bármi megtörténhet, bizony 3 különböző dolog. 33/N

2010. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Én letesztelném!

Egyrészt azért, mert szinte biztos vagyok az eredményben :) Másrészt azért, mert tudom, hogy eddig hűséges volt, de konkrét csábításnak kitéve még nemvolt. Amit itt írtak, hogy mivan, ha ezen csábul el, hülyeség, hát ez a lényeg! Ha egy felkínálkozó bombázónak is nemet tud mondani, akkor megérdemel engem :) Lehet lepontozni. Amúgy, fordított esetben én nem sértődnék meg.

2010. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
én semmiképp sem tesztelném,le,mert nem akarok alkalmat adni neki arra,hogy akár csak kisértésbe is essen egy másik csinos nő által. Hülye lennék! :D
2010. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

Na, azért összeveszni nem kell. Mindenkinek megvan a saját véleménye, élettapasztalata, én ezekre voltam és vagyok kíváncsi. :)


Sajnos több esetben is hiába tesz meg az egyik fél mindent a kapcsolatért, a másik attól még megcsalhatja.

A családunkban is megtörtént (nem velem), hogy az egyik fél és a külső emberek is azt hitték, hogy ők a mintapár. Sokáig jártak, összeköltöztek, és 5 éve együttélés után házasodtak össze. A nászúton fogant meg a közös gyermekük. Soha egy hangos szó nem volt, tényleg mindenki azt hitte, az ő házasságuk tökéletes. A férfi mindent megadott a feleségének. És egyik napról a másikra kiderült, hogy több mint fél éve csalja őt a felesége.


Ennyit arról, hogy "az én párom sosem csalna meg". Senki nem láthatja a jövőt, 2-3 esetleg 5-10 év múlva ti is lehettek elvált szülők, bár senkinek sem kívánom.

2010. jún. 22. 17:56
 47/48 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy a párom, sohasem csalna meg, hanem szerintem megbízható, és én nem hiszem, hogy megcsalna most (Semmi erre utaló jel sincs, pedig én aztán elég gyanakvó vagyok, de egyébként ideje sem nagyon lenne rá, és tudja, hogy egy csók valaki mással és már repül.Letagadni nem tudja, mert észreveszem, ha hazudik, olyankor dadogni kezd.)
2010. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Ez te vagy. És a többi 30 válaszoló? :)
2010. jún. 23. 18:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!