Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőséged, leteszte...

Ha lenne lehetőséged, letesztelnéd a párod hűségét?

Figyelt kérdés

Tehát megkérnél-e valakit, hogy kezdjen ki a pároddal, mert kíváncsi vagy, hogy a párod hűséges-e.


Fiktív kérdés. Csak érdekel, hogy ki mit gondol erről. Gyerekes dolog? Vagy van amikor már szükséges?


2010. jún. 22. 09:23
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
69%
Hogyne tesztelném le, bármilyen eszközzel és módon!
2010. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

Én nem.

Különösen ezt a módszert kerülném, mert mi van, ha túl jól sikerül az álkikezdés?

2010. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bízom benne, vagy nem. Ha nem, tök mindegy, mi lesz az eredmény, se így, se úgy nincs értelme a kapcsolatnak. Ha már nem tudok bízni benne, mindenképp elhagyom, függetlenül attól, megcsalt vagy nem.
2010. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert engem is zavarna ha ilyennek akarna alávetni. Felesleges.
2010. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Én nem tesztelném le!Megbízok benne.Elöbb utóbb meg úgyis kederül ha meg csalt akkor meg minek?Az exem esetében akivel 4 évig voltunk 1ütt 2 évvel a megcsalás után derült ki.Addigra megbocsátottam volna de a hazugság miatt került lapátra mert 2 éven keresztül képes volt a szemembe hazudni.A mostani párom pedig nem tenne ilyet.Tudom hogy nem ő nem olyan stilusú ember.
2010. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Benne van a pakliban.

Bár ha velem valaki kikezdene (mindegy hogy a párom bízta meg vagy sem), akkor sem állnék le vele flörtölni.

Szerintem ez a normális reakció, tehát jöhet akármilyen jó nő vagy férfi, ha az embernek párja van (akit szeret, imád és tisztel) akkor ellenáll a kísértésnek. Nem?

2010. jún. 22. 10:09
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Az én oldalamat is fúrja a kiváncsiság, de nem tesztelném le.... félnék az eredménytől, azért a fériak is csak egyszerű halandók, minek kisértsük Őket ha nem muszáj.. :)

Vagy csak én vagyo beszari.. :)

2010. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
A mostani párommal nem, mert ő megbízható. De volt olyan párom, akivel megcsináltam volna, és bizony csalódtam volna az eredményben.
2010. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
És ha a párotok letesztelne titeket? Mit reagálnátok?
2010. jún. 22. 10:19
 30/48 anonim ***** válasza:
73%

Én hat évig éltem valakivel együtt, aki, ahogy ti itt sokan mondjátok "megbízható". Úgy látszik csak én gondoltam róla, hogy az. Mert ő magáról nem gondolta, különben nem csalt volna meg. Persze mondhatjátok, hogy milyen hülye az, aki nem veszi észre, hogy csalják. DE ti sem gondoljátok komolyan.

Az viszont, hogy ilyen hatalmas önbizalommal rendelkeztek, hogy titeket nem lehet megcsalni, mert a párotok megbízható... Hát gondolatolvasók vagytok? Kíváncsi lennék, hogy melyikőtöknek gondol más nőre a férje, párja szex közben. :-))

Fogadjunk egyikőtök párja sem csábulna el soha. Akkor igaz, hogy minek is letesztelni :-))

2010. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!