Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőséged, leteszte...

Ha lenne lehetőséged, letesztelnéd a párod hűségét?

Figyelt kérdés

Tehát megkérnél-e valakit, hogy kezdjen ki a pároddal, mert kíváncsi vagy, hogy a párod hűséges-e.


Fiktív kérdés. Csak érdekel, hogy ki mit gondol erről. Gyerekes dolog? Vagy van amikor már szükséges?


2010. jún. 22. 09:23
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj, ha már felmerül benned ilyen, akkor már nem bízol benne. Akkor minek vagytok együtt? Mostantól minden szavát félre fogod érteni, próbálsz hazugságot találni, megnézed a telefonját, kigondolsz minden marhaságot...... Igy semmi értelme az egésznek, bár mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja
2010. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az ilyesféle tesztek szánalmasak és nevetségesek
2010. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Bízok a páromban tudom h nem csalna meg most.

De nem tudom ilyen marad-e a kapcsolatunk.

Most biztos nem küldenék rá senkit.

De h pl 5 év múlva azt meg most nem tudom

2010. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem írtam, hogy le akarom tesztelni a párom.


"Fiktív kérdés. Csak érdekel, hogy ki mit gondol erről."

:)))))))

2010. jún. 22. 09:44
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer megfordult a fejemben, de csak gondolat szintjén, utána rájöttem, hogy semmi értelme nem lenne... Nem csalna meg, mert megegyeztünk, hogy ha valami miatt eltávolodunk inkább szakítunk egymással minthogy megcsaljuk a másikat. És ha elédobnék egy nőt, aki áradozik róla neki, akkor lehet beültetnék egy bogarat a fejébe, és inkább eltávolodnánk egymástól, minthogy jobban megbízzunk/megbízzak.
2010. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim válasza:
100%

Hát sztem ez nemjoo h ennyire nem bizol a párodban! Ha ez kiderülne tuti h többé nem bizna meg benned ugyh ez elég rizikos.

Sztem inkább ülj le vele őszintén beszélgetni erről!

2010. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Láttam már néhány fura gondolkodású lányt/nőt.

Ismerőseim körében is feltettem ezt a kérdést, ez bizonyos kor alatt szerintük igenis le kell tesztelni az embernek a párja hűségét. A másik "csoport" meg egy véleményen van veletek.


Az előbb olvastam egy kérdést, amiben egy nő házas, de a munkahelyén megismerkedett egy férfivel. Kb hasonló a szitu, csak itt a férj nem kérte meg azt az idegen ffit. (Vagy a nő nem tud róla).

2010. jún. 22. 09:52
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de én kipróbálnám. DE! Nem csak úgy. Hanem mondjuk egy extra szép csajjal. Kíváncsi lennék, mit mondana, hogy viselkedne vele, mennyire lenne zavarba. Nem a bizalom miatt, hanem a kíváncsiság miatt. Azért, hogy hogyan reagálna.

Úgy, hogy most van egy barátnőm, és ráállítom, hogy na kezdjen ki vele, úgy nem.

2010. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Letesztelni nem tesztelném le semmiképp, főleg úgy, hogy megkérek egy nőt erre !ÉN ezt betegesnek tartanám !

Ha már felmerülne bennem, hogy megcsal akkor annak már lenne jele kettőnk közt, már semmi sem úgy működne !

Ha vki meg akarja csalni a másikat annak oka van , nem ?

Olyan meg nincs, hogy szükséges, ha felmerülne bennem, hogy megcsal én nem másra bíznám a piszkos munkát, hanem magam járnék utána !

Csaltak már meg és szerintem ha együtt élnek az emberek azt észre lehet venni, vannak jelei !

2010. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Én pl. nem élek együtt a párommal. (Na jó még csak a vőlegényem, nem a férjem!)
2010. jún. 22. 09:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!