Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőséged, leteszte...

Ha lenne lehetőséged, letesztelnéd a párod hűségét?

Figyelt kérdés

Tehát megkérnél-e valakit, hogy kezdjen ki a pároddal, mert kíváncsi vagy, hogy a párod hűséges-e.


Fiktív kérdés. Csak érdekel, hogy ki mit gondol erről. Gyerekes dolog? Vagy van amikor már szükséges?


2010. jún. 22. 09:23
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :)

A válaszadók 99,9%-a hűséges, őszinte, becsületes, megbízható. Szinte tökéletesek. :) A párjuk is.


Én nem mondom azt, hogy a párom soha nem fog megcsalni, ki tudja mi lesz 5-6 év múlva.

2010. jún. 22. 10:32
 32/48 anonim ***** válasza:
51%
nem, egyrészt mocskos és aljas dolog ilyet csinálni, másrészt, a kapcsolatunk alapja az őszinteség és a bizalom, ha mással akarna lenni, mással lenne, nem velem
2010. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Nem biztos h nem csal meg mondjuk 5 év múlva de most tudom h eszében sincs.Ennyi.Különben meg sztem fölösleges ezen tipródni ha valaki valakit meg akar csalni meg teszi hanem akkor nem.Mi attól még bizhatunk abba h nem teszi.Egyébként kit érdekel h kire gondol?Nem látok a fejébe és nem is akarok és velem van nem?
2010. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
52%
Én azt gondolom, hogy aki ilyen módszerekkel él, az magában már eldöntötte, hogy biztos hamis a párocskája és titokban arra vágyik, hogy igaza legyen. Normális esetben fel sem merülne ilyesmi.
2010. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy 10 "megbízható, hűséges a párom" válaszoló közül legalább egyet csal a férje. :-))
2010. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Az ember saját önmagáról nem tudhatja előre, hogy hogyan fog reagálni különböző helyzetekben az életben.


Honnan veszi magának akkor valaki azt a mérhetetlen tudást és előrelátást, hogy tudni vélje azt, hogy a párja hogyan fog viselkedni egy adott szituban.


Ti nem a párotok vagytok. Ha néhányotok párja olvasná a hozzászólásotokat, jót nevetne, hogy milyen naiv emberek vagytok.

2010. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Én már egyszer rosszul jártam és adtam még egy esélyt. Igen, letesztelném ezek után, hogy megérdemelte-e.
2010. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
69%
Biztos én vagyok még naiv, de ez a besavanyodott, a férfiak disznók, úgyis megcsalnak hozzáállás, amit látni több válaszadó részéről, nekem valahogy sosem jött be. Sajnálom, hogy szar az életetek, nem mindenkié az.
2010. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Én csak magamból indulhatok ki, de az életem nagyon is jó és nem vagyok besavanyodott. Volt egy kérdés és leírtam a véleményem. "Fiktív kérdés.":)
2010. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy a férfiak disznók. Hisz nélkülük mi lenne velünk :-)) Nem lennének gyermekeink, nem lennénk szerelmesek, nem élnénk meg fájdalmat, csalódást, boldogságot. Szóval nem disznók a férfiak.

De ehhez a bizalomnak és bizalmatlanságnak semmi köze.


12.07-nek annyit tudnék mondani, hogy a hozzád hasonlókból lesznek az öt gyermekes elvált anyukák. Akik annyira bíztak, hogy legvadabb álmaikban sem tudták volna elképzelni, hogy megcsalják őket, aztán milyen jó lett volna még az első gyerkőc után letesztelni... Aztán lesz olyan szar az életed, ahogy te feltételezed azokról, akik megadják maguknak a kételkedés jogát.

2010. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!