Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A trágár, csúnya beszéd...

A trágár, csúnya beszéd mennyire megszokott a családodban?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 21:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Mai magyar mondat; alany-állítmány-b+
2018. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nem beszélünk alpári módon.
2018. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Anyám szokott néha ilyeneket mondani, ha mondjuk valamit nem raktam el az útból, és belebotlik: A k.va anyját annak, aki ezt itt hagyta! :D
2018. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
85%
#33 naaaa legalább van önkritikája :DDD
2018. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
51%
Sosem volt divat, én sem beszélek csúnyán és a gyerekemnek sem engedem.
2018. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Faterom a káromkodós, vállalhatatlan, és ráadásul képes a bolt közepén elmondani anyámat is mindennek meg ismerősök előtt is savazza. Anyám nem egyszer fenyegette emiatt válással. Már rég meg kellett volna lépnie.

Én meg melóban szoktam rá, mert olyan sok a mocskos szájú körülöttem. Meg ezek másból nem értenek.

2018. szept. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
76%
Én szoktam trágár szavakat használni néha (nem gondolom, hogy ettől alpári lennék, nyilván nem minden második szavam az, hogy ba*meg), szüleim max. akkor, ha mérgesek, közülük is inkább anyukám. Aputól nem is nagyon tudom, hogy hallottam-e már kb. valaha csúnya beszédet, talán egyszer-kétszer életemben. :D
2018. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!