Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukákat kérdeznék akiknek...

Anyukákat kérdeznék akiknek kisebb lányuk van 4-6 éves körüli és új párkapcsolatban élnek nem a gyerek apjával?

Figyelt kérdés

Nálatok hogy működik az esti fürdetés? A párotok fürdeti a lánykátokat? Mennyire elfogadott dolog? Hogy álltok ehhez a témához? Lehet hülye kérdés de foglalkoztat.

Értelmes válaszokat köszönöm előre is!


2018. okt. 23. 16:41
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
44%
Ha délutános leszel, akkor a kislány reggelente fürödjön. Nappalos és éjszakás műszakban pedig tud a megszokott időben.
2018. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Reggeli fürdésre nem is gondoltam. Köszi szépen.
2018. okt. 23. 17:47
 13/48 anonim ***** válasza:
84%

Huu azért ne féljünk már mindentől... Szüleim elváltak 6 éves voltam. Soha nem jutott eszembe, hogy anyukám olyan férfival hagy akiben nem bízik és furcsa lenne ha átveszi a szülői feladatokat... Megbízol a párodban? Gyerek kedveli? Ő nem bánná ha vele kellene fürdeni? hagyni kellene hogy a párod beépüljön a családba.. Gondolom hosszabb távon tervezel vele együtt lenni.

Gyerekként szerintem rosszabb az üzenete ha emiatt pl. reggel kell fürdeni.. Mivel magyarázod meg neki? Nem lehet kettesben a pároddal mert félni kell tőle hogy valami történik?

Egyébként meg a leírtak alapján így is kettesben lesz a gyerekkel amikor dolgozol, ha akar valamit ahhoz nem kell, hogy fürdés legyen..

2018. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Hol kijönnek hála istennek. Nagyon szeretik egymást. Sokat foglalkozik vele a párom. Csak már én is megszoktam hogy anno az apja is szinte meg volt rökönyödve mikor egyszer felhoztam neki fürdesse meg a kislányt. Pedig akkor még 2 éves volt csak.
2018. okt. 23. 18:41
 15/48 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem is inkább fürödjön reggel, biztos ami biztos. Majd mondod neki(k), hogy ez anyás program, és kész.
2018. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
93%

5 eves volt a kicsi, amikor uj parom lett. Akkoriban mar a kicsi tudott egyedul furdeni/mosakodni. Igaz bent kellett vele lenni, hogy a vizhot beallitsam, meg hogy butasagot ne csinaljon es azuhanyba be es kilepesnel is nehogy elcsusszon. De o mosta meg a puncijat, popsijat a hatat meg en.

Neha muszaj volt az uj paromnak megfurdetnie, de nem volt ez se gond. A paromnak is voltak gyerekei.

Te ismered a parod, csak tudnad, ha pedofil lenne. Masreszt meg ha lesz kozos gyereketek, akkor azt is ugyis furdetnie kell. En nem attok ebben semmi kivetnivalot.

A kislanyodnak tanitsd meg hogy kell jol megmosnia magat a kenyes reszeken es mondd el neki ott mindig csak o mossa az az öve. Ez kesobb is jol johet, mert szolni fog ha valaki molesztalna.

2018. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
91%

Két végletet lát a többség: ha kedves akkor pedofil vagy egy erőszakos állat aki veri a családot. Könyörgöm ne lassunk bele mindenbe csak rosszat.

Nekem a gyerekeim ( nagyobbak joval!) pl siman elmentek pisilni hogy a neveloapjuk bent volt fszobaban....meg en is kicsit furcsalltam...erre a lanyom mondta hogy de hat csalad vagyunk mi van ebben...

2018. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
17%

Abszolút kizárt lett volna hogy a lányom egy idegen ferfi furdesse, aki az en elettarsam . Soha . Nem is költöztem volna össze ferfival , föleg a lanyom mikor olyan kicsi

Sok ferfi hasznalja ki a helyzetet es molesztal , mar csak azert is merr megteheti . Rendör ismerösöm meselte

Nagyon izehianyba szenved az olyan anya , aki ezt engedi es hanyattesik ettöl hogy hú de jò kapcsolat !

Nekem is mikor a lanyom 11 eves lett , akadt egy pasim, es mind a lanyomnak akart vinni ajandekot , stb , de mit vegyunk a lanyodnak , mondtam hogy neki en vasarolok , nem foglalkozzon vele .

Nem akartam bekeverni a kapcsolatomba

Akarta vinni a lanyom , h menjenek kettesben vasarolni . Mondtam , hogy a lanyom nelkulem nem megy .

Szóval ilyet , hogy a nagy szeretet es szerelem odaig fajuljon hogy a negyeves kislanyom mosdassa , isten örizzz!

2018. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
0%
Es gondolom, ha a lanyod elmeselne kesöbb hogy mi törtent , es tönkreteszi a gyereket , eleg ha csak matatgatja , akkor majd megmodndod hogy ez nem igaz, fel akarja dúlni a hazassagod , mert irigy . ( ha ezzel maradsz)
2018. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
25%

A rendörseg hemzseg az ilyen jelentesektöl , kesö bánat !

Tönkre lehet tenni egy gyereket , agyilag nagyon hamar

A ferfi lehet jómódú, tanult , nem garancia semmire .

Isten örizz! En 11 eves lanyom neveltem es úgy alakitottam az életem es a muszakjaim, hogy ne kelljen masra bizzam

Ez iszonyú anyagi aldozatokkal jart es mindenfele lemondasokkal

De tudtam, hogy ha vallaltam , ez van , nem akartam masra bizni , mert engem bantalmaztak es tudom mit jelent , mikor kicsi vagy es kiszolgáltatott es bizol a nagyvilagban

2018. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!