Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukákat kérdeznék akiknek...

Anyukákat kérdeznék akiknek kisebb lányuk van 4-6 éves körüli és új párkapcsolatban élnek nem a gyerek apjával?

Figyelt kérdés

Nálatok hogy működik az esti fürdetés? A párotok fürdeti a lánykátokat? Mennyire elfogadott dolog? Hogy álltok ehhez a témához? Lehet hülye kérdés de foglalkoztat.

Értelmes válaszokat köszönöm előre is!


2018. okt. 23. 16:41
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
12%
Hát a lányom már látta az új férjem fütykösét, hát akkor mi már kvalifikálódtunk mint család! Hátaztán mi a nagybetus CSALÁD ha nem EZ kéremszépen! Ez az alap. !!!!!! Gratulalok ! Irigylesreméltó kis családi fészek !! Hátkéremszépen igy ! Mosdassa is a kislányt , akar meztelen is mert mi van abban nem? Fontos egymas nemiszerveit latni a csaladtagoknak
2018. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
24%
Most ezen csodálkozol? Itt többek szerint normális a gyerek mellett kefélni.
2018. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
81%

"Mosdassa is a kislányt , akar meztelen is mert mi van abban nem? "


Azért az emberek ritkán fürdenek nagykabátban. De tényleg, mi van abban? Teljesen természetes aktivitás.

2018. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%

SOK termeszetes aktivitas van , ami nem tartozik a gyerekekre

Az en szuleim is csórén jártak elöttem es szivböl utaltam, nem voltam kivancsi , hogy mi van a labuk közt . Es ha takartam magam rögtön szólt apam , hogymivan rosszra gondolsz , perverz vagy ? Hányinger !

2018. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
86%

"SOK termeszetes aktivitas van , ami nem tartozik a gyerekekre"


De ha a téma a gyerek fürdetése, valahogy nem lehet kihagyni belőle.

2018. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
84%

A gyereknek az lesz a természetes, ami a szüleinek természetes.

Ma is vannak olyan természeti népek, akik egész nap félmeztelenül járnak-kelnek egymás előtt, mégis egészséges lélekkel nőnek fel. Más kultúrában akkor is meztelennek érzi magát egy nő, ha kilátszik a haja. Neki meg ez a természetes.

A gyerek nem attól sérül, amit lát (feltéve, ha van rá lehetősége megerteni, amit lát), hanem attól, ha egy szituációban őt nem gyerekként kezelik, ha megsértik a személyes intimitását, ha olyat tesznek vele, ami számára érthetetlen, megalázó, kellemetlen, zavarba ejtő. Ha visszaélnek a bizalmával, és olyasmit tesznek vele, amit ő gyerekként nem érthet. Szerintem egy normális, egészséges családban nem tabu egyetlen testrészünk sem, nem szégyelleni való, de nem mutogatjuk mindenkinek, mert a miénk, hozzánk tartozik, a legbelsőbb intim szféránk. Egy testtudatos gyerek simán rászól a szomszéd nénire, ha az meg akarja csipkedni az arcát, mert tudja, hogy az ő testéhez az ő engedélye nélkül más nem érhet hozzá. De ugyanez a gyerek azzal is tisztában van (igen, már az óvodás is), hogy a teste szereti a simogatást. Tudja, mi a különbseg fiú es lány között, és nem menekül ki a világból, ha meglátja a szüleit meztelenül. Egy gyerekben normális esetben mindez még teljesen másként van kódolva, mint egy felnőttben, és bárcsak egyik gyerek se pánikot, meg kiabálást, meg megszégyenítést kapna válaszul, ha kérdezni mer... Milyen felnőtt lesz egy olyan gyerekből, akibe azt nevelik, hogy minden felnőtt bácsitól tartani kell?

Milyen felnőtt lesz abból, aki szerint apa meg anya szerelme undorító? Nem az lenne a normális, ha inkább azt tanitanánk meg neki, hogy merjen szólni, merjen balhézni, felháborodni, ha valaki úgy nyúl hozzá, ugy viselkedik vele, ahogy nem lenne szabad? Hogy merje szeretni a testét, és mindenki mástól is várja el ugyanezt, hogy szeressék, tiszteljék, és tartsák be az általa kijelölt határait?

A felnőttben feltétel nélkül megbízik. A felnőttnek pedig az a dolga, hogy ne okozzon neki csalódást.

Ha a legtöbben nem a gyerekkori frusztrációnkat cipelnénk egy életen át, akkor sokkal kevesebb elszúrt párkapcsolat lenne ezen a világon.

2018. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
86%

50%-os:

Borzasztoan sajnálom, ami veled történt. Tönkretették az eleted. Nem vigyáztak rád. Az a mocsok, aki bántott, megölte benned a bizalmat minden férfi iránt.

Pedig a legtöbb férfi nem szörnyeteg. Az az egy volt az, aki ilyet tett veled.


Segítséget kellett volna hogy kapjál, hogy visszakapd a bizalmat, hogy feldolgozd, ami történt.


Az a baj, hogy mostanra annyira félsz a szörnyetegektől, hogy már azt is kizárod, aki megvédhetne tőlük. És közben akaratlanul is ezt a mintát adod tovább a lányodnak is. Így az, ami történt, közvetve az ő életét is megnehezíti.

2018. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
18%

Nem gond 37 es majd megkerem a leendö pasim , hogy mutogassa magat a lanyomnak, hogy legyunk egy egeszseges csalad, jó lesz ?

Ha en nem elveztem h nezzem a szuleim meztelen , Hatha ö igenyli nem? Ez aztan

2018. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
83%

Hol írtam ilyesmit?

Azt írtam, hogy az fér bele, ami a gyereknek belefér. De te rettegsz a ferfiaktól, és ezt a rettegést adod át a lányodnak is.

"A férfiakban nem lehet megbízni, mert ösztönlények, és barmikor bánthatnak, ezért sosem maradhatsz kettesben egyikkel se..."

Szép gondolatok ezek egy kislanynak. Valószínűleg most teszed tönkre a szexualitását egy életre. Sokkal jobban, mintha látna egy felnőtt ferfit meztelenül.

2018. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Hát van aki kicsit túl reagálta ezt a dolgot.
2018. okt. 24. 20:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!