Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elkuldenétek a gyereketeket...

Ti elkuldenétek a gyereketeket a lakasotokbol ha nem tud félretenni havonta a fizetésből?

Figyelt kérdés
Élettársammal élek együtt az ő lakásában.Masfel éve jöttünk össze. Nekem is van lakásom melyben a 27 éves lányom lakik. Van még egy fiam aki kiskorú ő velünk él. Élettársam nem hagy békén, hogy időt szabott a nagylanyomnak meddig lakhat az én lakasomba max 2 év. Azalatt tegyen félre és ha nem tud hagyja el a lakást/ pedig nem tud mert autót törleszt és Funda lakáskasszat is fizet közbe/ adjuk ki albérletbe vagy a gyerekemmel fizettessek albérletet. Az alberletbol pedig tegyek félre másik gyerek jövőjére valamennyit a többit tegyem be a közösbe - így mondta. Mert h akkor minek lakik ott ha nem tud félre tenni. Meg h a nagylanyom az ő zsebebol is veszi ki a pénzt. Mert így h ott lakik nem tudjuk kiadni. Ti állítanatok a gyereketeknek ilyen szankciót?
2018. okt. 24. 16:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem s pasas tart el téged és a fiadat, azonnal otthagynám! Ha nem ő fizeti a lányod helyett a rezsit, akkor milyen pénzt vesz ki az ő zsebéből?
2018. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
89%
Pénzéhes ro.hadék a faszid!
2018. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
82%

A kedvesed egy cápa,aki az áldozatra

várva kihalászott téged rendesen.Nagyon szépen kellene neki,úgymond gyanútlanul kipuhatolnod

hogy valóban szeret téged,vagy csak a mani vonzza.

2018. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
90%
Remélem rá íratod a lakást is aztán mehettek az utcára mind..
2018. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
15%
Ez egy esetben elfogadhato: ha te nem keresel annyit, mint a pasi és közös kasszán vagytok.
2018. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
95%
Én is az élettársam lakásában élek lassan 10 éve. Az én budapesti lakásomban a fiam él. Az élettársamnak soha eszébe sem jutott volna ilyeneket mondani. Sőt, a fiamnak mondta, hogy lakásra nem kell gyűjtenie, hiszen egyszer minden az övé lesz, csak annyit tegyen meg, hogy rendben tartja az otthonát ahol él. Ha kell tapétázzon, parkettázzon stb. Arra ne mi költsük oda is a pénzt. De ezt a fiam is így gondolja. Én anyaként szégyellném magam ha albérleti díjat követelnék tőle..
2018. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
96%

Megkaptam a privat üzenetedet.

Erre csak azt tudom írni, hogy nekem is van még egy fiam aki velünk él, de ő még kiskorú. De akkor sem fogunk kérni albérleti díjat a másik gyerektől mert az nagy szégyen lenne. Főleg ha nem vagyunk rászorulva.

2018. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
91%
A régi félre dobott gyerek helyébe igy viszonyulnék a későbbiekben hozzátok ha majd kell segítség.. Szégyen ahol csak az uj közös gyerek létezik a másik takarodjon el mindenhonnan..
2018. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
89%
Én annak adnék ultimátumot, aki ilyesmire biztat, nem is övé a lakás, semmi köze hozzá, hogy a te lányod mennyit tesz félre, vagy mennyit nem. Plusz pénz kell neki, az esetben létezik olyan, hogy másodállás. Mondanám, hogy még egy szó erről, aztán viszont látásra!
2018. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező nem írta sehol, hogy a fia az élettárssal közös gyereke lenne, sőt azt sem, hogy ő nő-e. A kevés információjából akár lehet az apuka is!

Én sem engedném, hogy az élettársam rendelkezzen az én lakásommal, amiben az én gyerekem lakik!

2018. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!