Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elkuldenétek a gyereketeket...

Ti elkuldenétek a gyereketeket a lakasotokbol ha nem tud félretenni havonta a fizetésből?

Figyelt kérdés
Élettársammal élek együtt az ő lakásában.Masfel éve jöttünk össze. Nekem is van lakásom melyben a 27 éves lányom lakik. Van még egy fiam aki kiskorú ő velünk él. Élettársam nem hagy békén, hogy időt szabott a nagylanyomnak meddig lakhat az én lakasomba max 2 év. Azalatt tegyen félre és ha nem tud hagyja el a lakást/ pedig nem tud mert autót törleszt és Funda lakáskasszat is fizet közbe/ adjuk ki albérletbe vagy a gyerekemmel fizettessek albérletet. Az alberletbol pedig tegyek félre másik gyerek jövőjére valamennyit a többit tegyem be a közösbe - így mondta. Mert h akkor minek lakik ott ha nem tud félre tenni. Meg h a nagylanyom az ő zsebebol is veszi ki a pénzt. Mert így h ott lakik nem tudjuk kiadni. Ti állítanatok a gyereketeknek ilyen szankciót?
2018. okt. 24. 16:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
91%
Egy igazi anyànak meg sem fordul a fejèben ilyesmi. Ha tovàbb akar rajtunk uralkodni, fognàm a gyereket ès a lànyomhoz költöznèk. Sztm a kisebb gyerek nem a jelenlegi fòszertòl van, mèg csak másfèl ève ismeri, de kèpes volt kitenni annak a kisebbik gyerekèt, hogy egy vadidegennèl lakjon....A saját lakàsomba vittem volna az enyèimet, hogy biztonsàgban legyenek, legyen önbecsülèsük, nemhogy egy ilyen hapi ugasson az èletünkbe....Fognàm magam ès a Tulajdonomba!költöznèk. Te becsülöd ìgy magad?
2018. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
87%

"Meg h a nagylanyom az ő zsebebol is veszi ki a pénzt" - nekem a vilag osszes lakastulajadonosa veszi ki a penzt a zsebembol. Hiszen nem adjak ki a lakasukat azert, hogy nekem több penzem legyen.

Vegul is legalabb annyi kozom van az o tulajdonukhoz, mint a faszidnak a te sajat tulajdonu lakasodhoz.

Anyakent leszerepeltel.

2018. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
92%
Pénzéhes pénisz... Saját gyereked nem fontosabb egy vadidegen csókánál?
2018. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
34%
A gyerekemet nem küldeném el, de a leírt helyzetre kellene valami megoldást találni. Mindkettőtöknek van egy lakása és az élettársadét közösen használjátok, a tiédet pedig csak te. Ez nagyon nem korrekt így. Jogos, hogy nem tetszik ez neki, de nem az a megoldás, hogy kirakod a gyereked.
2018. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
90%
hogy időt szabott a nagylanyomnak meddig lakhat az én lakasomba max 2 év. Na itt raktam volna ki a Phaszit.. Időben szólj a lányodnak.. Úgyis kifogod rakni,ha igy élsz h a tulajdonodrol a phaszi dönthet.. :O
2018. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
92%
Hallgat, mint sz.r a gazban....Nem tudom milyen vàlaszokat vàrt volna.....
2018. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező! Egy f....sz sem ér annyit, hogy a gyermekeddel megromoljon a kapcsolatod miatta!!!!
2018. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
90%
Ez a kapcsolat már most romlott szerintem ha ilyen megfordul a fejében egy anyának,ott a gyerek is érzi..
2018. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
94%

Vannak ilyen pénzéhes dögök.

Nekem ott vágta el magát egy fickó, amikor pár hónap után anyámat akarta kirakatni velem abból a lakásból, amit anyám vett, ő lakik benne, de az én nevemre van íratva.

Hogy azt majd adjuk el.

Az ilyeneknek remélem külön bugyra van a pokolban!

2018. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom a fòszernek kellene a lányod gyűjtött pènze is idővel.....Màsfèl ève "ismered" a pasast. De màr itt tartasz, hogy ő irányìt? Hol az önbecsülèsed? Rongy anya vagy....
2018. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!