Ez neki életcél?

Figyelt kérdés
Van egy 23 éves gyerek. A szüleivel él. Tanul és mllette dolgozik. Megkérdeztem hogy mi az életcélja azt mondta hogy szeretne venni egy Volvot, aztán majd meglátja hogyan tovább. Ez életcél ? Nemhogy lakásra vagy házra gyűjtene nehogy az anyjáék nyakán maradjon 30 évesen is.

2018. nov. 5. 23:13
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
81%
Te mar vettel magadnak lakast, kerdezo?
2018. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
89%

Minek kell más életével foglalkozni? Jaaa, hogy neked nincs. Gáz. Huszonévesen mégis kit érdekel mi lesz később? Keveseket. Akkor fiatal, kötöttségek nélkül, akkor éljen és áldozzon a szenvedélyére. Vagy 30+osan a gyerekétől sajnálja a lóvét, hogy "nem nem gyerekem, mert apának kell a pénz volvóra". Hagyjad már. Az autó státusszimbólum is egyben. Neki egy volvo kell és kész. 20-21 évesen én is azért melóztam suli mellett amikor volt rá időm, hogy vegyek egy autót, aztán meg azért, hogy talpra állítsam. Meg is lett a vas, talpra is állt, azóta is megvan, 13 éve. Egyszer talán a lányomé lesz, ha kell neki. A lakás meg egy olyan dolog, hogy 21-22 évesen átlag fizuból hiába kezdesz rá kuporgatni, leghamarabb 50 éves korodra lesz pecó. Ezért én már most gyűjtöm párommal együtt a lóvét, hogy a lányunknak tudjunk venni lakást huszonpár éves korára.

Ha huszonpár évesen megvonod magadtól amit igazán szeretnél, lehet meglesz egy nagyobb dolog később, de nem biztos hogy maradéktalanul boldoggá tesz, mert ott lesz benned végig a szálka, hogy fiatalon miről mondtál le, és azokat az éveket már nem hozhatod vissza. Én autóztam, hajtottam, bandáztam, csajoztam stb, amikor anbak volt ideje. Megvolt, jó volt, ma már nem vágyok rá. Ha kimaradt volna, bánnám, és lehet most akarnám pótolni, család meg gyerek mellett. Az jobb? Hát...

2018. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
45%
Anyuka a kerdezo?
2018. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
86%
Vagy a kérdező a huszonhárom éves, aki kocsit akar, meg anyuék nyakán megöregedni... csak érdekelték a reakciók.
2018. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
79%
71% Ilyen kérdéseknél nekem is mindig ez jut eszembe.
2018. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem szánalmasabb, hogy valakinek nem hogy életcélja nincs, de élete sincs annyira, hogy másokéval foglalkozik. Mi közöd hozzá, hogy ki mit kezd az életével? Ha nem szülője vagy, akkor semmi, rendezgesd a saját életedet. Élettelen.
2018. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
72%
Ėn 40 ėves vagyok. Anyámmal ėlek. Babettával járok ės macskám van. Beszóltál kisköcsög? Elėg cėl az ízirájder meg a sör.
2018. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 veterán vas ***** válasza:
93%

"Ez neki életcél?....nemhogy lakásra gyűjtene."


Ez neked kérdés?... nemhogy a saját dolgaiddal törődnél.

2018. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 65 éves nagy gyerek, annak még ennyi célja sincs. De van sok excell tablazata amibe vezeti a celjait.....tovabb nem jutott 20 éve...
2018. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

"Én? Egy huszonéves élettelenre ? Miért lennék féltékeny ?"


Ha élettelen, akkor lakásra már nincsen szüksége, és a Volvót se fogja széthajtani. xD

2018. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!