Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm jogosan várná el,...

A sógornőm jogosan várná el, hogy kifizessük a lánya tönkrement telefonját?

Figyelt kérdés

Mielőtt átjöttek, direkt figyelmeztettük őket, hogy kütyüket vagy ne hozzanak vagy olyan biztonságos helyen hagyják, hogy a legkisebb fiunk ne férjen hozzá, mert mindent szétszerel, szétszed. Ők azt mondták, hogy persze, megértették. Mikor megérkeztek, akkor is a lelkükre kötöttem, hogy okos cuccokat biztonságos helyen tartani, mert a szerelőnk igen kreatív. Azt hittem, tényleg minden rendben lesz. A vacsora végén viszont a lányuk elkezdett dühöngeni, hogy a fiunk tönkretette a telefonját, amit a mosdóban hagyott... A sógornőm meg most elvárná, hogy kifizessük nekik a kárt (kb 180000Ft). Én nem érzem jogosnak ezt, de a férjem családja húzgálja a száját és az anyósom is telefonált, hogy ugye csak valami félreértés, hogy nem fizetünk.


Ilyen esetben mégis mit kellene tennünk?


2018. dec. 8. 13:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
19%
Vicces, hogy mindenki le van pontozva, aki nem ért egyet a kérdezővel, és nem akarja leszedni a csaj fejét, amiért egyszer kiment valami a fejéből... Veletek még biztos sosem fordult elő ilyesmi. Meg akinek drága telefonja van 16 évesen, az rögtön hisztis, neveletlen tinip***a... Vicc ez az oldal.
2018. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:
42%
Csak nem személyedben is egy ilyen 16 évest tisztelhetünk?
2018. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:
42%
Nem ő már 17 :D max 18
2018. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:
58%
Tőlük pofátlan dolog, hogy azt akarják, hogy fizessetek.
2018. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
67%
A fele ennyit érő telefonomra fizettem biztosítást, ha állandóan 16 éves gyerekemnek veszek egy ilyen telefont, arra is kötnék. Egyébként nem jogos, hogy ti fizessenek. Szóltál többször is.
2018. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:
80%
Na, mi van már? Hol tart az ügy? Megy a durci?
2018. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
19%

Na mi lett?

Bírom amúgy, hogy amikor a "gyereket szültem, nekem minden szabad" kártya már nem működik, akkor csak ki kell vágni mellé a fogyatékoskártyát is, és rögtön üt mindent. Pont nem segítesz ezzel az autisták elfogadásán. Üdv: egy aspergeres

2019. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 piroska és a farkas ***** válasza:
22%
Utolsó, Te tiszta hülye vagy. Feltűnt neked valaha, h sérült ember és sérült ember között lehet különbség? Mi az, h " fogyatékos kártya" ???? Szerinted nem maga a kérdező lenne a legboldogabb, ha olyanok lehetnének a hétköznapjaik, mint egy teljesen átlagos családnak?
2019. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:
32%
A 97esnek fogalma sincs mit jelent a valódi autizmus. Az ilyen inkább kussoljon és örüljön, hogy kevéssel megúszta , mert más nem ilyen szerencsés. De ez annyira tipikus köcsög hozzáállás, hogy azt hiszi beleugathat más életébe és majd ő megmondja a tutit a másik fogyatékosról. Rohadjon meg az ilyen gyökér.
2019. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!